Polícia je privolaná k mŕtvemu mužovi v hotelovej vani, Nikol už pracuje v tíme spolu s Adamom, Samom a Norou. Svojou drzosťou ich stále vykoľajuje, no vždy je o krok vpred v myslení, vždy príde na fakty skôr, ako sa k nim dopracujú ostatní. Mŕtvy muž je skrachovaný podnikateľ, ktorý pod falošnou identitou balí bohaté ženy a oberá ich o peniaze, aby svojej rodine zabezpečil štandard, na ktorý sú zvyknutí. Medzi Adamom a Kristínou narastá kvôli Nikol konflikt, keďže ona sa neriadi žiadnymi princípmi a pravidlami, nemá hranice a robí, čo sa jej zachce. Adamovi to prekáža, Kristíne stačí, že vyrieši prípad. (TV Markíza)

Anet21

⚪Stále nie tak zlé ako Nemocnica, Pán profesor a podobné skvosty so skvostným dialógmi, takže sa po internete seriál dosť zbytočne démonizuje. Stále síce priemer, zápletky sa stále ,,riešia samé" a neprichádza k nejakému prirodzenému rozuzleniu, skorej k skokovému ,,nevieme nič - vieme všetko," ale stále to nie je tak veľká hanba, na naše pomery. A ak to vraví niekto ako ja, čo skritizuje skoro čokoľvek, hlavne z tamojšej produkcie, tak na tom už asi niečo bude.⚪ ()