V prítomnosti sa Tayo zmocní Úradu a s pomocou Poeta urobí radikálne reformy, o ktorých dlho sníval. V budúcnosti sa agenti opäť zídu v konečnom súboji proti systému, ktorý vytvorili. V minulosti nováčikovia dokončia svoj výcvik a rozmýšľajú, kde nakoniec skončia. (Disney+)

warrenur

Zaverecna epizoda je mimoriadne skratkovita a vo svojej naivite az povrchna. To ma dost sklamalo. Hlavne preto, ze urcite filozoficke otazky v suvislosti s pravomocami, kompetenciami, ci "vynimkami" v suvislosti s vyuzivanim A.I. sa v skutocnosti rozhoduju uz teraz, v nasej dobe. Mnohi kompetentni uz par mesiacov varuju, co to moze priniest v oblasti dezinformacii a rozkladu spolocnosti, zaroven, co nam ponuka ake mnozstva moznosti a ulahceni, ci uz pri diagnostike a inych joboch. A prave preto sa mi zaver teda vobec nepozdaval. Takto rozpravkovo a naivne sa posledne tri diely nevyvijali, a tak som na to teda pripraveny nebol a len neveriaco krutil hlavou. Priemerny serial mohol z dovodu svojej aktualnosti v teme skoncit nadpriemerne. Namiesto toho to v mojich ociach ako divaka dost zmrsili. Skoda. ()