Poker Face - Season 1 (2023) (séria)

Stánek (S01E03)

(epizóda)
  • USA The Stall

Charlie tuší něco podezřelého na šokujícím úmrtí v texaské restauraci. (SkyShowtime)

warrenur

V prvom rade, sliny sa mi zbiehali. V hentakom zariadeni na otvorenom priestranstve musi byt masko lahodka. :) Tretia epizoda nam dava jasnu odpoved. A teda, ze zakladnou kostrou kazdej casti budu "vysetrovacky" Natashy Lyonne pocas pozvolnej road-movie. Vdaka jej "lie-detector-u"  akousi poviedkou pobavi na roznych miestach, kde sa "na uteku" ocitla. Hoci je toto len tretia v poradi, uz vnimam opakovanie. Stale je to inteligentne a zabavne a kvalitne natocene, avsak sledovat vtipnu "detektivku" je za poslednych 20 rokov dost ohrana pesnicka. 65% ()

William_

Už jsme tedy aspoň pochopili a co tady po zbytek série půjde. Charlie někam přijede, skamarádí se s někým kdo další den záhadně umře, ona bude chtít odjet ale nedá jí to a vrátí se a vraha (a jeho komplice) usvědčí. Atmosféra skvělá a dokonalá, příběh jasný a rozkrytý už od začátku epizody. Já si nestěžuju a na klidné páteční večery si tento seriál nechám líbit. Dejte mi víc! ()

EricNor

Zatím nejslabší díl, ale konečně mi došlo, že je to vlastně takový Colombo v sukních - teda v "sukních". Atributy jsou podobné, pachatel je známý od začátku a Charlie hledá, jak ho usvědčit. ()