Zranění Charlie na útěku musí očistit kamioňáka obviněného neprávem z vraždy. (SkyShowtime)

kockodan

Taková Miss Marple a Jessica Fletcher 21. století! Čili dosti trapné. Pouze okolnosti a reálie jsou jiné, "drsnější", ale od laciné odpolední oddechovky pro boomer důchodkyně jako byla např. Miss Fisher's Murder Mysteries Natašu nedělí mnoho. Je mi s podivem, že po skvělých dvou seasonech Russian Doll vzala takovou trapnou píčovinu, kde jako rádoby drsňačka z Vegas (i když chrápe na odpočívadlech u dálnice pod širákem, tak je neustále perfektně upravená) na své joyride řeší náhodné murder mysteries, která se jí takovou náhodou připletou do cesty! To je ale chudák smolařka, co? Ubohost a velké zklamání.  Doufám, že to vzala a executive produkovala jen pro prachy, protože umělecky to hodnotu nemá žádnou! 20% za občasný dobrý vtípek, který stále umí delivernout. Jinak po 3 epizodách ani nemastný neslaný  zloduch který se prolíná z první epizody do druhé, a má být asi jakýmsi příslibem, že bude ještě nějaká dohra, mě nedonutil se zajímat o další vyumělkované dění (a další trapné vraždy) okolo této hlavní hrdinky. Po třech prvních do toho házím ručník, Nataša, neNataša! S tímhle ať jde do prdele!👎 ()

warrenur

Indianska kamionistka Marge pobavila...zvlast s tym uvolnenym prdom na zenskych WC-kach. Budhisme lesson 1: "All existence is suffering". :D Epizodicka blbina na uteku, ktory sa vobec neberie vazne. Komedialny nadych by nevadil, keby uplne neprekryl vaznost hlavnej linie. Preto trochu sklamanie. Nuz a spevacky vykon kamionistu bol slusny wtf moment, ale skor rusil ako pobavil. Priemer. ()

William_

Po skvělém a nabitém prvním díle přišlo to, čeho jsem se obával, a to repetitivnosti a nemohoucnosti seriálu přinést něco víc originálnějšího než dobrou atmosféru, kterou bezpochyby seroš má. Potěší přítomnost Hong Chau (Velryba), která ale mohla mít delší stopáž, protože herecký talent tato paní má a byla škoda, že se v seriálu ohřála na tak krátkou chvíli. Dějová linka tohoto dílu byla předvídatelná a až moc podobná úvodnímu dílu. ()