Glendu osloví známý aktivista. Povypráví mu o hrůzách, které zažívala jako Jeffova sousedka, a o tom, jak se nemohla dovolat zastání. (Netflix)

LEATHERFAC

Kdyby tam netflus nesral tu politiku a rasizmus, mohlo to bejt za 5. Sendvič scéna je mrazivá do morku kostí - na oskara pro oba zůčastněné... Z následné scény kdy se ozívá z Dahmerova bytu zvuk pily se mi udělalo zle. Jednoho vyšinutého souseda ze kterého šel občas podobný strach jsem nedávno měl, takže se mě tento díl, narozdíl od minulého opravdu dotknul. Lynchovic holka se po pár divných filmech, které mě zklamaly, vypracovala ve zručnou režisérku a jde v papínkových šlépějích velmi dobře. ()

Frajer42

Spoilery! Zatím bez debat nejhorší díl. Nechutně nudná negerská agitka. Názorná ukázka, jak strašné je mít přecitlivělou černou sousedku, která nesnese, aby dopřála sousedovi oddávat se svému vášnivému koníčku. Asi po 15 minutách jsem to musel pustit zvýšenou rychlostí. Absolutně mě to nebavilo a ačkoli je tento díl stopáží nejkratší, tak pocitově patří k těm vůbec nejvíce se vlekoucím. Pobavila snad jen usmiřovací návštěva s toustíkem. Jinak zcela o ničem a znovu jen totální stereotyp. Je to jako byste si v restauraci objednalo obrovský steak s nějakou omáčkou a číšník vám přinesl pouze tu omáčku.  [15 %] ()

Necrotongue

Na sedmou epizodu nemám jednotný názor. Lépe řečeno, mám názory dva. Prvním je ten, že je až bizarní, k jakým situacím mohlo (a nebudeme si lhát, stále může) docházet v zemi, která se sama pasovala do role strážce světové demokracie. A v tomto směru všem možným americkým menšinám rozumím a nemám s jejich frustrací žádný problém. A pak je tady ten druhý pohled na věc, kdy jasně vidím, že Netflix udělá cokoli pro to, aby se zavděčil současným trendům, přičemž často právě těm, kterým takto "pomáhá", prokazuje spíše medvědí službu. / Poučení: Pokud si opakovaně stěžuješ, jak by ti mohli věřit? ()

Terezinka198

Jde vidět, že novináři jsou opravdu hyeny, ale jak jinak by se měli živit. Lidi přece zajímá každá srajda. Takže proč ne.. A zase taková senzace, jako byl Jeff Dahmer určitě byla zlatý důl pro ně. Co nejvíc se nabažit, co nejvíc vyslídit, však je to přece perfektní, aby se o tom mluvilo pořád a pořád dokola. Čím víc peněz, tím se budeme mít lépe. Nač se ohlížet na pozůstalé. A nebýt Glendy, typické, zvídavé ženské, nic z těchto detailů bychom nezjistili. A sendvič, který by vypadal lákavě, kdyby ho nedělal jeden řezník od vedle. ()

castor

Téma sériových vrahů je vděčné a (ač lehce s podivem) prostě populární. Volat měla mnohokrát. Linie policejní necitlivosti znovu na scéně. Komunita cítí, že ji roky nikdo nevyslyšel. Město je traumatizované, černoši požadují spravedlnost. A hlavně konec zanedbávání. Začíná interní vyšetřování, ale kroky se dělají jen na oko. Známý agitátor nicméně sousedku Glendu (mimochodem skvělá Niecy Nash) osloví. A právě to jsou ta témata/linie, kdy se tvůrci rozhodli obrátit perspektivu, odsunout Jeffa na čas na vedlejší kolej a zaměřit se na jizvy v okolí. Co zanechal na své rodině, na rodinách obětí, na sousedech. Právě sousedka Glenda (dosud žijící v permanentní nejistotě a bezmoci) se do sendviče asi nezakousne. PS: Další z epizod, za kterou stojí dcera slavného režiséra Davida Lynche. ()