Reklama

Reklama

Že by Amor?

  • USA That's Amor
Trailer

Obsahy(1)

Sofia dostane zároveň padáka i kopačky a všechno se jí rozpadá pod rukama. Pak se ale seznámí s elegantním kuchařem ze Španělska, díky kterému přijde životu zase na chuť. (Netflix)

Videá (1)

Trailer

Recenzie (18)

Kacitr 

všetky recenzie užívateľa

Hodně laciné....tisíckrát odvyprávěný příběh - výpověď v práci, přítel co podvádí, snaha o nalezení sebe sama, návrat ex, uvědomění že stojí za prd, přichází partner nový. Bylo fajn vidět hlavní protagonistku starší než náct, ale tady končím s klady. Hodina by stačila. Já si to osekala na ideálních 25 minut. ()

Lailath 

všetky recenzie užívateľa

Tak toto nefungovalo. Naozaj nie... Nudné, bez nápadu, miestami otravné, trápne a hlavne bez chémie medzi hlavnými postavami... A stále rozmýšľam, z akého dôvodu je to zaradené v kategórii komédia? Ani jeden raz som sa nezasmiala, ani mi len nemiklo kútikmi .... PS - Ešte že existuje funkcia ,,pretáčanie vpred,, inak by som to do konca tejto trapošiny určite neustála... ()

Reklama

BOURQUE 

všetky recenzie užívateľa

Hallmark-based príbeh, trochu „dochutený“ a (len) trochu priblížený k reálnejšiemu svetu. Spoločné varenie a vety o varení patrili k tým najlepším momentom filmu. P.S.: Raz by som fakt navštívil nejaký „meeting“ u Netflixu, kde sa rozhoduje o tom, že ktoré scenáre/filmy dostanú zelenú / červené. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

Arsenal83 

všetky recenzie užívateľa

Typická láska hallmarkovskej sorty, jej sa nedarí nájsť toho pravého a zrazu príde údajne okúzľujúci Španiel, všetko ide ako sa má, príde zádrheľ, no nakoniec sa všetko vyrieši a ešte v poslednej chvíli jeden druhého zastaví pred odchodom... Tvorcovia sa teda s originalitou nevyhrali. Akurát tak originálne vybrali dosť nechemický pár a nepohľadných hercov. Básniť o kráse Riley Dandy snáď môže len konzument krabicového vína. ()

Pethushka 

všetky recenzie užívateľa

Hodně průměrná romantická - řekněme - komedie, která je prakticky bez nápadu. Ale s milou a sympatickou ústřední dvojicí. Jestli to stačí, to už záleží na divákovi. Mně jedno zhlédnutí nevadilo, pro další důvod nejspíš nenajdu. ()

Reklama

Reklama