Súťaž, v ktorej muži plnia rôzne úlohy a ich ženy na ich výkonnosť vsádzajú, poznajú Európania ako show My Man Can. V Česku a na Slovensku budú súťažou sprevádzať Adéla GondíkováOndřej Urban a v roli súťažiacich sa predstavia slávne české a slovenské dvojice.  Koľko cibule dokáže váš muž nakrájať za dve minúty? Podarí sa mu v časovom limite naskladať do kufra 30 kusov oblečenia? Zvládne dráhu na vysokých podpätkoch? Na to si budú musieť vsadiť slávne ženy alebo partnerky slávnych mužov – a tí urobia všetko pre to, aby tipy svojich partneriek dokázali naplniť. Jedno je isté – neskutočná zábava a lákavá výhra! (TV JOJ)

NikiVai

Po dvou dílech se mi tato soutěž jeví jako pořad, na který se dá koukat, když nic jiného nikde nedávají. Neurazí, nenadchne. Zábavnost záleží na hostech. Některé úkoly jsou fajn, některé dost trapné. Moderátorská dvojice mi nesedí. Ale neodsuzuju to, podobný typ pořadů mi nevadí, protože od televizní zábavy nečekám žádné umělecké zážitky ani oduševnělé chvilky s obrazovkou. ()

Cesty timem odpad!

NO TVL !!! TAK KVŮLI TAKOVEJMHLE SRÁGORÁM SI NEMOHU NEJEN PŘETOČIT REKLAMY NA PRIMĚ ALE I JAKOUKOLI "NEREKLAMNÍ" ČÁST JAKÉHOKOLI POŘADU NA PRIMĚ, KTERÝ JEŠTĚ STÁL ZA SHLÉDNUTÍ. TAK KVŮLI TOMUTO UŽ MI TEĎ NESTOJÍ.... ŽÁDNÝ POŘAD NA PRIMĚ ZA SHLÉDNUTÍ, PROTOŽE SAKRA NĚCO CHCI OBČAS PŘETOČIT, NĚCO MI UTEČE A PAK ZAS DOPŘEDU... JO MÁM o2TV, MOŽNÁ JE TO JINDE JINAK, ALE ONO MI TO ZAS TAK NEVADÍ - PUSTÍM SI MUZIKU. PRIMĚ TO TAKÉ NEVADÍ, TAK AŤ SI VYSÍLÁ TŘEBA DO SILA. ()

tyna97

Viděn jeden díl, ve kterém účinkovala Žilková a Čmaňa. Mně by se teda o hodně víc líbilo, kdybychom aspoň věděli, za jak dlouho muž úkol zvládne. Ženy plácnou nějakou časovou blbost, ale v podstatě se nedovíme nic. Jasně, můžu si to ověřit doma, ale když už se tato „soutěž“ natáčí, chci vědět a vidět vše. ()

Olík

Úpadek televizní zábavy jede dál na plné pecky. Opravdu má někdo potřebu sledovat, jak se Noid Bárta na trampolíně pokouší ukousnout ve vzduchu přivázaný dietní párek? Tak nějak pořád doufám, že NE a že tahle „švanda veliká“ bude mít jepičí existenci. Ale na druhou stranu dobrá sociální sonda do našeho pseudocelebritího rybníčku….kolikátou matku svých děti dnes vyvedu ven, nebo na koho praskne nevěra ještě před odvysíláním jeho dílu? :D :D :D ()

Arsenal83

Aby som bol spravodlivý, niektoré úlohy boli súťažne zaujímavé. Problém však je, že tu vôbec nedávajú priestor normálnym ľuďom, aby niečo vyhrali, ale prezentujú sa tu len tie naše "celebrity", ktoré už kilometer za hranicou nikto nepozná. A prezentujú sa väčšinou tupým spôsobom, česť výnimkám. Formát v štýle, žena rozkazuje, vyjednáva a muž robí zo seba pajáca, to už dnes ani inak nemôže byť a samozrejmosťou je, že je to prebraté, tie naše televízie ani originálne programy nemajú. Hrá sa o 100 000 korún, ale zatiaľ, čo som videl, nikto ich nevenoval na niečo konkrétne, iba obšírne povie, napríklad, dávam to na "slobodné matky". A to je čo, nejaký spolok? Vrcholom tuposti bol pre mňa ale Kramár, ktorý dokonca predbehol Hanychovú. On tam je kurva s dcérou, tá na neho hovorí slovensky a on jak chuj jej odpovedá česky. No idiot na ntú. ()