Súťaž, v ktorej muži plnia rôzne úlohy a ich ženy na ich výkonnosť vsádzajú, poznajú Európania ako show My Man Can. V Česku a na Slovensku budú súťažou sprevádzať Adéla GondíkováOndřej Urban a v roli súťažiacich sa predstavia slávne české a slovenské dvojice.  Koľko cibule dokáže váš muž nakrájať za dve minúty? Podarí sa mu v časovom limite naskladať do kufra 30 kusov oblečenia? Zvládne dráhu na vysokých podpätkoch? Na to si budú musieť vsadiť slávne ženy alebo partnerky slávnych mužov – a tí urobia všetko pre to, aby tipy svojich partneriek dokázali naplniť. Jedno je isté – neskutočná zábava a lákavá výhra! (TV JOJ)

ostravak30

Úroveň televizní zábavy dlouhodobě klesá a toto je jen jeden z mnoha důkazů. Zatímco v 90. letech a na počátku milénia šlo o to, co všechno jsou ochotni udělat pro peníze běžní lidé, v současnosti jsme se posunuli na úroveň poniž si svou celebritu. Vše dosahuje vrcholu ve chvíli, kdy manželky nebo příbuzné zkrátka buď záměrně nebo svou naivitou/hloupostí nejsou schopny odhadnout, co všechno mužové zvládnou. A nutno říct, že tolik toho zase není. Naopak u lehčích úkolů se neodváží. A tak snad jediným, koho lze pochválit je moderátor Ondřej Urban jako sympaťák a fakt, že peníze vždy na charitativní účely. ()

Lukrecie odpad!

To je pipkárna a navíc u celebrit by to mělo jít na charitu! Mají příležitosti, o kterým se běžnému člověku ani nesní. "A zatímco v jiných evropských státech o velké peníze soutěží běžní lidé, u nás půjdou s kůží na trh celebrity a jejich manželé a manželky, milenci i sourozenci." Se máte čím chlubit, teda!!! 😰🤤🤤🤤Obrali jste běžné lidi o možnost přivýdělku v době, kdy lidi nemají ani na teplo! ()

Marze

Novy spolecensky magazin s tuzemskymi celebritami na televizi Prima v licenci mezinarodniho formatu My man can. Dozvite se kdo s kym prave zije a kolik ma deti. Chlapy nesoutezi mezi sebou, ale ukoly plni jen ten, komu partnerka veri nejvic. Videl jsem jen jeden dil, v nemz byly detinske ukoly. Odhadovani veku zen je az nevkusne. ()

vlcekmirek odpad!

Asi nebudu objektivní, viděl jsem pouze začátek prvního dílu a závěrečné titulky, ale to je zase feministická sračka. Tomu říkáte rovnoprávnost? Dámičky se tam natřásají v róbách jak na plese v ópeře a jejich přicmrndci ze sebe dělají cvičené opice, jen aby se ,,národ" pobavil. Licitace jak na dobytčím trhu, pánové se u toho tlemí, jako nesvéprávní, zatímco jejich fifleny spolu o nich diskutují jako o ,,spotřebním zboží".  Bylo by vhodné změnit název na ,,MŮJ TAJTRLIK TO DOKÁŽE" protože tohle už s muži a chlapy nemá nic společného. Ale asi je to celosvětový trend. Stačí kouknout na reklamy. Baby v sexy montérkách s krompáčem přes rameno a s vrtačkou v ruce a na druhé straně ,,chlap" s miminem pod paží se rozněžňuje nad pracím gelem, který vypere a je veganský a BIO.  Svět se v kravskou prdel obrací. ()

malet odpad!

Upřímně - přijít při skákání na trampolíně o zuby a nebo si nechat zaskočit jen proto, že je to rádoby vtipné?? Nemůžu to porovnat se zahraničním originálem, ale co na tom jako mělo diváka zaujmout? Nudná licitace o ničem, žádná pořádná motivace účinkujících (je jedno, kdo vyhraje, stejně to jde na charitu), bohužel ani moderátoři to nijak ze šedi nevytrhli. Každá z účinkujících měla nádherné šaty, to teda ano, ale to je asi tak všechno.... ()