Bořek se vzpamatovává ze svého propadu na dno, velkou podporou mu je Hana, která pochopila, že jí na Bořkovi záleží víc než na komkoliv jiném. Michal se spojil s konkurencí, připravují s Tomem za Chodějov nové pivo do soutěže o Zlatý půllitr. O konkurenceschopné pivo se snaží i Tereza se Štěpánem. Jejich úsilí kvůli intrikám chodějovských téměř vyjde nazmar, ale díky Veroničině pomoci nakonec sázavští v soutěží obstojí. I když trochu jinak, než všichni zúčastnění doufali. Z pivovaru Sázava se stává skutečně a doslova rodinný podnik, kde každý má své důležité místo a společné úsilí všech přináší zasloužený úspěch. (TV Prima)

topi80

Tyhle závěry typu "co jsme si, co jsme si" nebo "zapojí se celá rodina" nebo "čeká nás budoucnost, o které se nám nesnilo" jsou to nejlacinější, co lze vyplodit. Na soutěži, kde soutěží desítky pivovarů, nám pak dojde na finální souboj zrovna těch dvou, které jsou blízko sebe, konkurují si a dělají naschvály. A vyhraje pivo co uvařil týpek, který pivu moc nerozumí, a to přidáním jednoho rmutu při vaření. O trapné romanci mezi Polívkou a Holubovou nemluvě. Ne, takhle fakt ne, seriál, i když nejde o žádné veledílo, si zasloužil kvalitnější konec. ()

Pepi74

"Kvasnicová šestinědělka" asi bych nechtěl vidět, jak mladej k tomu dělá etiketu. Navíc mi to chvílemi u obou dam přišlo jako předehra k filmu pro dospělé. Ale jinak ano, byl tam Kácov (jedna *) všichni se udobřili, i ten zhrzený trenér jim tam nakonec míchal prejt nebo co (druhá *) a asi dvakrát jsem se přistihl, že se usmívám jak jojo takže třetí *. Na víc to nemělo a Bílá lež je ten nejblbější název pro pivo. PS Nesnáším kokos!! ()