Díky Michalově nehodě Bořek odhalí spiknutí bratrů a o to víc trvá na své podmínce: petky musí pryč! Tereza se rozhodla pivovaru vypomoct, protože ve velkém Chodějově stále nedostává šanci projevit svůj talent. Štěpán její pomoc vítá a uvědomuje si, že mu je blízkost Terezy víc než milá. Veronika začíná pochybovat o tom, že se podaří zachránit rodinu, i když Honzíkovy zdravotní problémy udržují kontakt mezi manžely. Hana není spokojená s tím, jak se vyvíjí vztahy mezi mladými, je nucena Bořkovi odhalit dlouho utajovanou skutečnost. (TV Prima)

topi80

Mě tento díl zase po nějaké době bavil. Jasně, u všech těch věcí kolem piva si scénáristé vypomáhají spoustou zkratek a vykonstruovaností, ale myslím, že i člověk trochu znalý věci (já jsem kupříkladu domovarník a ještě ke všemu pracuji ve velkém pivovaru) si ty scény, kde jde jenom o pivo a obchodování s ním, může v pohodě a s úsměvem vychutnat. ()

Dawe2

Škoda té přílišné proměny v romanťárnu. Mohlo to být jednou primárně taky o něčem jiném ... Mimochodem říct synovi, že pokud nevyhraje závod tak není můj syn, může jen totální hovado! ()

Frank.Magnus

V tomhle díle Prima jasně dokázala, že se opět sekla....chtěli udělat takové ZOO pro chlapy, ale po tom co se tady Polívka po 40ti letech doví o nemanželském synovi, z toho zase leze další telenovela pro ženské. ()

DiDu

Tak tohle už nedávám. Syn se právě dozvěděl, že jeho otec je někdo úplně jiný, než celý život myslel, ale scenárista mu jaksi zapomněl napsat jakoukoliv emocionální reakci, natož pak přirozenou. Polívka si s tím poradil sám, protože je pan herec, palec nahoru, ale jinak je mi těch herců fakt líto. Kdyby se autoři zaměřili pořádně jen na pár postav a pivo, udělali by líp. Tohle má primácký rukopis, až to bolí. Fakt jsem se snažila. ()