Bankovního úředníka Johna Graye (Bosworth) srazí auto, následkem čehož ztratí paměť. Ta se mu sice začne postupně vracet, ale problém je, že to nejsou vzpomínky bankovního úředníka. Gray se pouští do pátrání a než se naděje, jeho žena je zavražděna a on sám má v patách zabijácký gang... (choze)

choze odpad!

Čtvrtá bosworthovka (po ZRÁDCI druhá v režii Allana Goldsteina) začíná slibně přepadením vězeňského busu. Záporák s xichtem Brada Dourifa osvobodí svého komplice, pak ukáže na jednoho z vězňů a ostatním navrhne, že kdo ho zabije, ten může jít s nimi. Kupodivu se o to neporvou. První, komu je to nabídnuto, vyměkne a je Dourifem zastřelen, druhý vězně zastřelí, ale moc si tím nepomůže. Výborná béčková scéna na rozjezd, která je bohužel nejlepší scénou filmu. Hned po ní o kus dál srazí bankovního úředníčka Boze auto, Boz ztratí paměť a následuje dlouhá šňůra tajemných, iritujících černobílých flashbacků a záběrů na s křikem se probouzejícího zpoceného Boze. Když pominu nic moc scénář i akci, nejvíc mě sralo, jak film Boze degraduje a jak mu to zřejmě vůbec nevadí, on si to snad dokonce užívá a pokouší se hrát. Celým filmem se motá potupně dezorientovaný a při pátrání po tom, kým býval, působí spíš jako ztracené štěně než akční hrdina. A když na sebe vezme to přihřátý bílý triko (nikoliv tílko) a začne tam běhat s tou pistolí jak posranej, je dokonáno. Za tohle jsem teda 15 korun nedal. Na VHS u nás vydal Intersonic. ()

Wacoslav1

Zacatek je opravdu solidni pak uz jenom nuda nuda nuda pribeh je naprosto zmatenej a chvilema sem fakt nechapal kdo je kdo tohle je bohuzel film kterym se Bosworth definitivne vydal na cestu ze ktere neni navratu ()

SeBig

Pustil jsem si to o půlnoci, takže název jakoby odpovídá. Čekal jsem, že to bude další odpadovka. No ona je, ale pár scén (tak dvě maximálně) mě celkem zaujali. ()

Lacike

Hm asi kazdy akcny borec dostane raz ten otrasny napad, ze natoci film v ktorom sa bude snazit ukazat, ze vie aj hrat. No a po neuspesnom pokuse sa potom pokorne vrati k tomu jedinemu co vie. Tento film nie je vynimkou. Len skoda, ze takýmito nudnymi filmami zbytocne nastvu svojich vernych fanusikov. 2/10. ()

McLushi

Akce nulová, děj o hovnu, nevýrazní záporáci, nepřítomnost hlášek +Bosworth, kterej nic světobornýho nepředvedl = Slabá jedna hvězdička, kterou jsem ze sebe hodně dlouho potil. ()

TERRORDROME

Štandardná blbosť o strate pamäti ktorá sa tvári ako akčný film v ktorom však takmer nie je akcia a hlavný hrdina je tupé hovado s vyzážou buldozéra. Čím viac sa Bosworth snaží hrať tým je komickejší a psychické vypätie stvárňuje tak, že čučí do kamery s vypúlenými očami a otvorenou hubou, pričom pripomína Fantozziho. Scenár je samozrejme na prd a akcia ( keď k nej už dôjde ) je zmätená ( sem tam sa vylúpne nejaký efektný záber ). Jediné čo za niečo stojí sú fakt hnusný záporáci, zaslúžili by si lepší film a hrdinu čo ich nakope do zadku. ()

Nix

Tak to sorry, ale tohle se teda nedalo. Slátanina a naprosto ztracený čas, tohle nestojí za to. Někdy se to hold nepovede, každej herec má dycky takovej film aspoň jeden a Brian není vyjímkou. ()

johnsnow

Ono akože príbeh neni špatný, aj humor občasný dobre zapasuje ale akcia je na chuja, aj logickosť postáv je dodrbaná. Za 2* a vyhýbam oblúkom ()

srolyma

Jasně, byla to kravina, ale když už si pustím akční béčko z 90.let, notabene s názvem Půlnoční peklo, tak asi nebudu čekat, že tam budou Höger s Medřickou filozofovat o životě. Očekávám nabušenýho hrdinu, kterýmu banda záporáků zabije, unese, znásilní manželku (ne nutně v tomto pořadí) a on je pak jednoho po druhým se suchou hláškou na rtech zmrtví, samozřejmě za pomoci fešné blondýny. Zde navíc okořeněno ztrátou paměti hlavního hrdiny, takže to má i trochu zajímavý děj. Prostě úplně průměrná akční podívaná za pár kaček, nic míň nic víc. ()