Jack a Jill proti zvyšku sveta

• Česko Protiklady se přitahují (viac)
všetky plagáty

Úspěšný reklamní agent Jack žije na vysoké noze a problémy obyčejných lidí moc neřeší. Naproti tomu Jill je lehce potrhlá holka, která žije ze dne na den a její spontánní rozhodnutí jí malinko komplikují život. Ti dva se rozhodnou spojit síly a sepsat manifest, ve kterém by poradili, jak žít ideální život. Přitom si ale začnou uvědomovat, že ten jejich k ideálu potřebuje právě toho druhého. (Magic Box)

dopitak

Další verze nudy zvané Listopadová romance (2001, Reeves, Theron)...--- Jakmile v tomhle přiblblém filmu Jill otevře pusu, měla by přes ní dostat. Navíc nadabovovaná Jitkou Ježkovou je ještě příšernější. Fredie mi ani nevadil, ale je pravda, že za celej film z něj nic kloudného nevylezlo. Adopce zvířat je asi nejtrapnější epizodkou. Taryn Manning mě nijak neoslnila a o hereckých "kvalitách" někdejšího dívčího idolu Prinze Jr. není asi nutné nic dodávat. Celkově, nudné, bez nápadu a vtipu. ()

otík

Suché a nemastné romantické drama o zbohatlíkovi a chudé nemocné dívce, která mu zlomila srdce a on ji poslal do ..., aby si pak uvědomil, že ji má rád. Už sám námět je hloupý a celkové provedení je těžce nudné a totálně bez jiskry. Freddie Prinze Jr. už není žádný krasavec a hrát vůbec neumí, zbytek hereckého ansáblu není o nic lepší. Prostě další nepovedený romantický blivajz. ()

Gahan odpad!

Za svojim hodnotením si stojím. Ani by nevadilo, že to je žánrovo rozhádzané. Skôr je horšie, že to nie je ani poriadna komédia (čo je pochopiteľné), no ani poriadna romantika a mohli z toho vytrieskať aspoň priemernú drámu, no nestalo sa. Veľmi slabý scenár (=žvásty oničom), divne pozliepaná dejová línia, nedotiahnuté charaktery postav... a čo je najhoršie, hercom neverím ani nos medzi očami, nieto ešte postavy, ktoré mali stvárniť. Proste z mojej strany úplne zlý dojem z filmu, čo sa mi pri žánri "romantická komédia" stáva málokedy, lebo ich naozaj nezvyknem takto analyzovať a riešiť, len si ich užívam a beriem ako relax...no tento film mal opačný efekt. ()

Wyrdas

Na to, že se jedná o romantickou komedii po roce 2000... a ještě k tomu z jůesej... tak je to nadprůměrně dobrý. Taryn Manning je tu kupodivu sexy, což je oproti jejímu soukromému vzezření či vizáži v jiných rolích příjemná změna a tak se je stále na co koukat. Souhlasím, že film je dost ohranej, ale co dnes není, že? Na druhou stranu, já rozhodně nejsem cílovej divák a tak to z mého pohledu ani moc ohrané nebylo. V dané kategorii, nemůžu jít na průměr - dokoukal jsem to a nemůžu říct, že se mi to nelíbilo. Takže nadprůměr. ()

lennyd

On - Jack (Freddie Prinze Jr.) - úspěšný reklamní agent, který si nikdy s ničím nemusí lámat hlavu - a když má nějaký problém, jeho peníze jej velmi rychle vyřeší. Ona - Jill (Taryn Manning) - obyčejná holka, která díky své nemoci žije ze dne na den, a neřeší nejakou budoucnost. Jak už to tak bývá, jak se setkají, zamilují se - a přes všechny rozdíly se rozhodnou spolu žít. A během tohoto soužití sepisují jakýsi manifest o životě ... Jak mám Freddieho Prinze Jr. rád (jako herce samozřejmě), tak tady mi vůbec neseděl - taky se mi zdá, že chlapec začal přibírat. Jeho pozici ale perfektně vyrovnává Taryn Manning, na kterou se zase dá koukat v jakékoliv pozici. Ale ani ona nezachrání film, který je o ničem - a ač spadá do kategorie Romantických komedií, tak není ani moc romantický ani moc komediální. Na druhou stranu není ani tak dlouhý, tak ve chvíli, když už přemýšlíte, že je nejvyšší čas skončit a přepnout jinam, vyskočí závěrečné titulky... ()

• Hned v několika záběrech na Jackovo (Freddie Prinze Jr.) rameno je možné zaregistrovat vytetovaného draka, který během filmu několikrát změní umístění. (Conspi)