Yan Dan je jediným potomkem starověkého kmene Čtyřlistého lotosu. Celá bytost Yan Dan je pokladnicí léků. Ona a její sestra dvojče Zhi Xi se před sto lety přeměnily do lidské podoby, když se zúčastnily svátku královny matky, ale Yan Dan čelila největší zkoušce svého života, zkoušce lásky – zamilování se do lorda Ying Yuana, a to vedlo k tomu, že následujících 900 let promarnila snahou na něj zapomenout na cestě po řece zapomnění. Tak vysokou cenu musela zaplatit!
Nyní do jejího života vstupuje podpůrný Yu Mo, který ji denně povzbuzuje k dobrým skutkům. Při trestání zla se setkají se současnou reinkarnací lorda Ying Yuana, Tang Zhou, lovcem démonů. Pomáhají Tang Zhouovi v jeho snaze najít čtyři starověké artefakty a odhalit tak ještě záhadnější tajemství. Dokáže trojice najít důkazy, které potřebuje, navzdory nebezpečí? (Katka232)

kklepkaa

V rámci žánru nepřináší seriál vůbec nic nového. Tvůrci vsadili na to, co sice funguje, ale už milionkrát bylo použito jinde. Nicméně se na to pěkně dívá. Líbí se mi, jak to Číňani mají perfektně zvládnuté do detailu. ()