Ona je profesorkou matematiky, no sympatická a sexi. Má milenca, povolaním architekta s ktorým žije v Chicagu. Ale na ďalšej svadbe svojho otca, ktorý ovdovel, stretáva Kate (Jill Clayburgh) Bena (Michael Douglas) z New Yorku, bývalého hráča bejzbalu, hľadajúceho nový zmysel života. Len Kate sa môže rozhodnúť, či uprednostní plytký, ale istý vzťah s Homerom (Charles Grodin) alebo si začne dobrodružstvo s Benom (Yoss)

Marsik

Cinemax - Opět budu první slovní hodnotitel tohoto filmu. První půlku jsem viděl v lednu a přišla mi celkem zajímavá a v klidu bych dal 70% a 4 hvězdičky. Teď, po 4 měsících jsem dokoukal druhou půlku a ta můj dojem trochu zkazila. Celkově musím říct, že to byla komedie, u které jste se ani moc nepousmívali (nebo dokonce, že byste se za břicho popadali), ale spíše je to drama. Bohužel drama bez emocí a zvratů. Závěr bych zvolil aspoň více vygradovanější. Jinými slovy, takové nic moc komediální drama, ale dvojice Douglas-Clayburgh byla fajn. Škoda, že už Jill není mezi živými. 60% ()