Kamarádi Slim (Stephen Dorff), Otis (Clé Bennett) a Frank (Steven McCarthy) a jejich kamarádka Alex (Karen Cliche) mají v životě jedinou vášeň: rychlost. Na snowboardu i na bruslích se mění v partu, která vyznává maximální riziko: jejich heslem je rychlost a drzá odvaha. Proč své schopnosti neuplatnit k vlastnímu obohacení a zábavě jako bankovní lupiči? Nevšední kvartet zjišťuje, že díky svým schopnostem má šanci uniknout těžkopádné oficiální spravedlnosti. Plány čtveřice jsou stále odvážnější a jejich útěky stále smělejší. Slim vymyslí šíleně odvážný plán, který má všem vytřít zrak: podniknout pět po sobě následujících loupeží v pěti dnech se ziskem 20 milionů dolarů. A potom jít od toho... Jenže nic není tak snadné, tak se to zdá z nadhledu snowboardu. Kamarádi se musejí poprvé vážně utkat s policií - a s mafií! (oficiálny text distribútora)

JARDAHONDA

Velmi slušný úvod, myslel jsem si, že se tempo udrží, ale spletl jsem se, nebo lépe řečeno nepodařilo se to tvůrcům....Určité scény byly zajímavé, zbytek nic moc.Takovým filmům s bankovním přepadením, jako např. Bod zlomu, Spojenec nebo Město nelze tento film vůbec přirovnávat.. Ale za snahu tomuto akčnímu béčku dávám 3*** ()

BMAJTZ

Celou dobu jsem si myslel, že pude o zloděje vyžívající se v adrenalinových sportech. K tomu člověka navnadilo i prvních asi 5 minut, mno potom už je to jenom nudná slátanina s občasným zvratem. Samotný příběh je poměrně divný plný náhod a zloději se chovají jako partička amatérů. A taky je tu spousta naprostých hloupostí, například nejvíce do očí bijící bylo když skočili z mostu na padáku a z mostu je sledovali policajti. Nevím sice jak rychle se člověk na padáku dostane na zem, ale myslím že by policie měla sakra hodně času na to je chytnout. Zbytek je prostě jenom nuda a většinu scén a zvratů jste už taky viděli jinde. Mimochodem co jsem vážně nepochopil je přítelkyně hlavního hrdiny. Teda aspoň se tak představila, přesto si to její frajer rozdává s cizí ženskou. Mno vztahy jsou vyřešeny ve filmu fakt divně. ()

otík

Mix nic moc akce, adrenalinových loupeží, několika zrad a náhodných setkání - toť tento krátký filmeček o partě zlodějů, kteří jsou tak chytří, že převezou i penězchtivého policejního velitele. Jedno zmála, co by snad stálo za zopakování, je pohled na hezké tělo Natashi Henstridge. A to je zatraceně málo. ()

Acrobat

Pires odišiel za oceán a vôbec to nedopadlo ako odpadové dno. Čo si však preniesol je zbesilé francúzske tempo, ktoré síce neškodí ale ani nevysvetľuje a nedáva čas pochopiť emócie. Všetko francúzske neotrelé zostalo, akcia na moste za použitia hudby je dostatočne surreálna a skvelá, ostatné je udica pre Dannyho jedenástku. TU si Dorff vystačí so štyroma a ide im to skvelé. Či sa oplatí šukať s políciou si každý odpovie sám. Musí to vidieť. Pomerne rýchla akcia na pozadí príbehu kríženého od Oceana po Bod zlomu. (videné 22.1.2019, Filmplus archív) ()

Padme_Anakin

Nejel tudy někdo na kolečkových bruslích? Ano. Jel. A že to byla úchvatná jízda, radost pohledět. Partě zdvořilých zlodějů však zkříží plány pan nezdvořilý a hned vzápětí pan neslušný se šikovným nožíkem na králíky. Po dvou nechutných vstupuje do hry sexy kráska s kvérem na štíhlém stehně. Houstnoucí ovzduší provětráme padákem a nášlapnou minou v duchu sentence: udělej banku a zmiz. P.S. A buď slušný a řekni prosím. ()