Je Štědrý večer, ale Rachel má pocit, že právě dnes prožívá určitě ten nejhorší den svého života. Manžel Tom se nečekaně rozhodl pro něco, co by možná nečekala ani od svého největšího nepřítele. Chce ji zabít a s uskutečněním svého plánu nehodlá vůbec otálet. Než se Rachel může vzpamatovat z prvního šoku, padá z okna prvního patra rodinného domku. Přesto na ni štěstěna úplně nezanevřela: namísto na tvrdou zem dopadá do hluboké sněhové závěje a na útěku před manželem se jí ujímá neznámý muž... (oficiálny text distribútora)

Dale

Mám rád čierne komédie a úvod vyzerá sľubne, no v polovici som stratil prehľad, čo je skutočnosť a čo sen a už ma to úplne prestalo baviť. ()

KajusaK

Dokonalý film asi do 50. minuty kdy se vše zvrtne smrtí a pak už to šlo bohužel do kopru. Závěr pěkný ale jinak už mě to nebavilo. Úžasné herecké výkony Mii Farrow a Mary-Louise Parker. Občas předvídatelný děj tak jako všude jinde. Pěkná pohodová atmosféra hlavně vánoční. ()

TroiMae

Jeden z mých nejoblíbenějších, vánočních, filmů. Nezařaditelný žánr absurdní černé romantické rodinné komedie o zvolených rodinách, traumatech a tragédiích na vánoční čas. Magnolie. Psychoterapeutický film. O tom, jak traumatickým růstem lze dospět k psychoterapii. ()

Pokryvac

Originálna depresívna psychologicky - tragikomická a mierne absurdná komédia pre všetkých, ktorý vedia oceniť neformálnosť vo filme a majú zmysel pre čierny humor. ()