Tereza jde na hranu. Po pěti letech vchází do domu, kam si ji po maturitním plese odvezl David. (Česká televize)

castor

„Fajn, tak to votevřeme!“ Píše knihu. Vyjde příští rok. Bude tam jeho jméno. Měl by o tom vědět. Tohle chce odvahu. Tereza po pěti letech vstupuje do rodinného domu, ve kterém skončil její maturitní ples. A zřejmě nejen ten. Kolečkem pochybností si teď prochází Davidova rodina. A už víme! Celý večer byl z její strany o pozitivních emocích, jenže… Znásilnění ve své nejhraničnější podobě? Jak snadné je někomu ublížit, i když to nebylo cílem. Plusy: „Davide, přestaň!“ ()

chrispe

Tak si shrňme základy. NE znamená NE. Přestaň znamená NE. Nechci znamená NE. Možná znamená NE. ANO znamená ANO. A je úplně jedno, jestli jste v klubu, na cestě domů, před akcí či už jste začali. Skvěle zahraný, je tam vidět šok, zamrznutí. Z té scény se mi udělalo zle. Tereza měla rozhodně koule, že do jámy lvové vešla sama a táta a máma jako lvi svý mládě chránili. ()

Snorlax

Tereza si nejdříve získá sympatie za odvahu. SPOILER Jenže ke konci je ztratí. Jestli tohle bylo znásilnění, jsem šťastná, že nejsem muž a nemusím se bát, že mě každá žena, se kterou se vyspím, osočí ze znásilnění. Na druhou stranu je super, že seriál ukazuje podstatu Me too. Mítůačky jsou schopny jít ještě dál, chlap se na ně podívá a už je to znásilnění. ()

jjjerry odpad!

Za mě učelovka autorky. Upřímně si nedovedu představit chlapa co by měl chut na sex s poblitou holkou v bezvědomí. Ale jeslti nebyla v bezvědomí tak proč je nahá sklukem v posteli? Ale seriál, dle reality, kde by holka chtěla...ale až po 5 letech si realitu vyložila dle sebe a začla obvinovat všechny kolem by asi nezapadl do té gender utopie co se snaží protlačit... ()