Terezina zpověď o znásilnění se šíří Instagramem. David propadá panice. Vždyť přece nic neprovedl. (Česká televize)

castor

„Ona si to pustí a ty bys měl bejt u toho!“ Video zpověď je venku a Ema chce vědět, proč by si to celé Tereza po pěti letech vymýšlela. Panika je na místě. Moc se mi líbí ta hra s divákem, kdy podezřelý je vlastně o dost sympatičtější postavou než jeho údajná oběť. Generační sounáležitost (mladý režisér Damián Vondrášek, ještě mladší scénáristka Sára Zeithammerová) je cítit. Plusy: jednozáběrový dialog na terase. ()

chrispe

Sympatie dělají hodně. A ač se snažím být nestranná neb víme prd, co se stalo, chtě nechtě cítím větší emoce u Davida, kterému se právě hroutí svět. A to (z jeho pohledu) jen proto, že na ulici potkal člověka z minulosti. Co by bylo,  kdyby se to ráno nepotkali? Dopadlo by to stejně? Druhá strana mince je ta, že jinému se zhroutil svět už před pěti lety. Kvůli němu. V Emmě tu začíná hlodat červíček pochybností a její Pročbysitovymýšlelacobyztohoměla je jasným důkazem, že člověk z PR nebere prachy za nic. Výborný to je. ()

Sa.sa

Njn hodně drsný díl I konec... "jak mám dokázat, že jsem nic neudělal...!? " jj o to tu běží...! Jinak už je jasný proč lidi z PR berou takové peníze a chodí přes mrtvoly... ()