Tereza od matky nečeká soucit, ale trocha účasti by neškodila. Ještěže má Rózu. Ta přece Terezu chápe, má o ni starost. Nebo jí jde jen o Terezinu knihu? (Česká televize)

castor

Tereza má narozeniny a chce před nejbližšími s pravdou ven. Od své matky nečeká nic, ale její reakce překvapí. Pochopení najde u vydavatelky, ovšem jen do té doby, než jejich příjemný večer naruší kolega, který má ve firmě na starosti PR. První krok – svěří se, pustí slzu, dál odmítá mlčet. „Musíme tě trochu prodat“! Generační sounáležitost je cítit (mladý režisér Damián Vondrášek, ještě mladší scénáristka Sára Zeithammerová). Plusy: Gabriela Míčová ()

LachtanShows

Seriál, který vás vtáhne zejména tím, že se v něm neobjevuje jediná vyloženě kladná postava. Každý si hrabe na svém písečku s cílem zbořit hrad toho druhého. I když si hraje na kamaráda či nadřízeného bez postranních úmyslů. ()

chrispe

,,Musíme tě trochu prodat, Terko." Epizoda, která nastiňuje, z jakého prostředí hlavní hrdinka pochází a co ji utvářelo. City hlavně skrýt, vše řešit rychle a s co nejmenší škodou. A když člověk nenajde konejšivou náruč u matky, tak co to zkusit u té hodné paní, co mi nejen věří, ale chce abych svou bolest vykřičela do světa. V této epizodě vidíme, jak je Tereza ve skutečnosti křehká, i přes to jakou tvrdou slupku si nasazuje a jak vysoký zdi si kolem sebe staví. ()

Sa.sa

No ať se na mě nezlobí, ale máma měla pravdu sice ne úplnou, ale i tak... No teď se kolotoč PR roztáčí.. Jinak ten návod jak a PR je ze života a takto se tyto svinstva dělají... Holt nevěř nikomu a nic...! Pro peníze se hodí cokoliv... ()