Green Lantern: Sila moci

• Česko Green Lantern: Síla moci (viac)

Bývalý námorník dostane Prsteň moci, ktorý mu zmení život. Spoločne s Ligou spravodlivých sa Stewart zapletie do galaktickej vojny, ktorá má katastrofálne následky. Táto ťažká skúška ho postaví proti smrteľne nebezpečným nepriateľom. (HBO Max)

Sukdolakus7

Filmy v rámci DC Universe Animated Original Movies se vždycky snažím hodnotit mírně. Přece jen to jsou krátký nízkorozpočtový animáky, takže k nim přistupuju téměř s nulovým očekáváním. Výslednej dojem z Green Lantern: Beware My Power byl ale ve skutečnosti o dost níž, než bych původně čekal. Tenhle typ komiksovech bývá opravdu kvalitní jen zřídka (Justice League: The Flashpoint Paradox), ale z těch všech DCUAOM animáků, kterých jsem viděl už skoro 50, byl tenhle pravděpodobně nejchabější. Sledovat Green Arrowa s gumovýma šípama je k pláči. ()

Arsenal83

Zelený lampáš je lepší kreslený než hraný. Stále mi tá animácia prišla ako zo starého komiksu, takého, čo nájdete niekde u babky na povale obrasteného pavučinami. ()

iXtr3m3

Vedel by som si to predstaviť lepšie, pretože predchádzajúce dva samostatné Green Lantern animáky boli lepšie, ale čo oceňujem na tomto, aj keď len ľahko priemernému snímku, tak že sa vydali do "temnejších" vôd, Hal je iný, ako ho poznáme a smrť tu nie je núdza. Ale kde sú tie časy Flashpoint Paradoxu a Dark Knight Returnsu? ()

ondraondra

Docela pěkný animák, který díky přítomnosti Green Arrowa a Hawkgirl působí spíše jako epizoda seriálu Justice League Unlimited, než jako Green Lantern film. Taky je pravda, že John Stewart tady nemá moc co dělat a jen se tu ochomýtá kolem, zatímco ostatní hrdinové posouvají děj kupředu. Pochmurná atmosféra, která panuje po celou dobu filmu, mi fakt sedla, stejně jako Hal Jordan, který si mě tu fakt získal. Není to určitě nejlepší Green Lantern animák, ale pokud jste fanoušci DC, tak si to užijete. 6/10. ()

• Vo Watch Tower sú ako členovia Justice League Martian the Manhunter, Green Arrow a Vixen. (toi-toi)
  • Aldis Hodge prepožičal svoj hlas postave Johna Stewarta. V roku 2022 si zahral inú postavu zo sveta DC - Hawkmana vo filme Black Adam (2022). (toi-toi)