Beobdaero Saranghara

• Južná Kórea 법대로 사랑하라 (viac)
Južná Kórea, 2022, 21 h 20 min (Minutáž: 80 min)

Yuri Kim (Se-yeong Lee) skončí jako právnička a místo toho otevře kavárnu v budově vlastněné jejím dobrým přítelem, bývalým státním zástupcem Jeong-ho Kimem (Seung-gi Lee), ve které kromě kávy poskytuje i právní poradenství. (mikki089)

bulinka

4* dávam kvôli Jo Han-Chul. Poznám ho len ako pozitívnu postavu, a tu dával také psycho prepnuté scény, že ma neskutočne fascinoval. Ostatné postavy výrazne neprekvapili, ale ani nenarušili seriál. Viem, že typ odmietania vzťahu milujem ťa, ale tvárim sa, že ťa neznášam je otrepaný, ale mňa v tomto Lee-Seung Gi fest bavil ako aj neustále hádky medzi hlavnými postavami na začiatku. Postava šikovnej a múdrej hlavnej ženskej postavy je super. Možno mi trochu pokrivkávala chémia medzi hlavnými postavami zo strany Lee Se-Yeong. Lee Seung-Gi bol super a fakt to zahral dobre, ale mám pocit, že zo strany ženskej postavy, to nejak mrzlo. Viac citov z nej išlo v The Red Sleeve s Lee Jun-Ho. Oproti tomu Ahn Dong Goo tu hádzal také pohľady, že by si zaslúžil viac priestoru a scén :). Celkovo sa to dalo pozerať v pohode, malo to veľa vtipných scén, a na popri tom sa riešili dôležité právne témy. ()

sarulefilm

Lee Seung Gi a Lee Se Young se potkali už v dramatu Hwayugi (seriál) (2017), kde mezi nimi trochu přeskakovaly jiskry. Tentokrát tvoří hlavní romantickou dvojici a za mě mají pořád výbornou chemii, která drama táhne. Bavila mě postava Kim Yu Ri (Lee Se Young), která je taková samostatná ženská, co na srdci, to na jazyku, která hlavně iniciovala romantický vztah. Když ale zvládnou zbořit konvence toho, že jen muž dělá první kroky, proč se taky nezruší kdrama konvence, například prodlužování děje díky zamotanému romantickému klišé "miluji tě, ale předstírám, že tě nenávidím". Ještě horší je už typická dobrodružná životy-ohrožující linka na konci, u které je najednou zraněná jedna z postav a drama tak začne připomínat telenovelu. Tady je třeba scéna, že hlavní postavy stojí samy na silnici, najednou se z dálky přižene auto a najede do nich. Je to už tak hloupý, že to směšný. Tyto prvky už otravují diváka a kazí mu tak celkový dojem. ()

Gada

Na tento seriál jsem se velmi těšila, ale bohužel, byl pro mne zklamáním. Příběh nebyl špatný, ale tak po třetím díle jsem se začala nudit. Hlavní hrdinka nepřesvědčivá, její chování mě i chvílemi vadilo. Romantika bez vášně. Případy, které právnická kancelář řešila, mně přišly průměrné a nevyvolávaly ve mne žádné emoce. Dva hlavní hrdiny mám ráda raději v jiných seriálech. Slabý příběh, slabé zápletky a proto hodnotím 3*. ()

ainny

Milý seriál s úžasnou hlavní dvojicí a plejádou neméně sympatických (výjimka se samozřejmě najde) vedlejších postav. Odlehčené, až lehce parodické, části se střídají s vážnými tématy jako je šikana, odfláknuté stavby, sexuální harašení na pracovišti, aby dospěly k dramatickému finále. Tradičně dobrá kamera a trochu slabší OST, i když možná jsem na vině já, ale už dlouho mě muzika v seriálech nechytla tak, jako tomu bylo dřív.  České titulky. ()