Popová hvězda Jocelyn (Lily-Rose Depp) se setkává se záhadným majitelem nočního klubu Tedrosem (The Weeknd), který ji pomůže naplno rozvinout její hudební potenciál. (HBO Max)

dO_od

// Jak mě Euforie neoslovila, tak tady v té zhoubnosti cítím potenciál hned od začátku. Jasně, je to taková prvoplánová "in your face" provokace, a jestli se to na konci ukáže jen jako hloupá glorifikace bez většího plánu, budu dost zklamanej. Nějak se mi ale nechce věřit, že by byli v HBO tak hloupí. Klobouk dolů před Lily-Rose Depp, která to tu zjevně bude schytávat ze všech stran, a stejně to minimálně v pilotu ustála na výbornou. A obsazení těch vedlejších figurek je taky celkem skvostný, čili palec nahoru a budu vyhlížet další epizody. ()

BROKEN_

Hrozně přitažlivý díl, který mě okamžitě od první minuty chytl a nepustil do konce. Neviděl jsem doteď Euforii, přesto vím jaká je, a chci zde říct, že vizuálně, kamerou a svým stylem je to podobná podívaná. Sam Levinson je v tomto hodně zajímavý tvůrce a jestli mě Idol bude bavit, až do konce, tak si tu Euforii budu muset dát. Každopádně herecky je to špica a Lily-Rose Depp jsem doteď pořádně neznal a hned si mě získala. A to stejný The Weeknd... zpěvák dobrej a jako herec zatím zaujal. Vedlejší postavy mě bavily. Snad to nebude jenom prvoplánovaná provokace a bude z toho něco víc... zajímavějšího. Rozhodně jsem po první epizodě do toho ponořen a těším se na další díl. ()

Anet21

⚪To, čo je v dnešnej presexualizovanej dobe naozaj potrebné, je ďalšia presexualizovaná séria, ktorá stavia len na opulentných obrazoch a kamere a v obsahu je to nula celých nula nula. V podstate ešte o triedu horšia Eufória.⚪ Režisér sa úplne máča vo svojom pocite jedinečnosti a tvorivej dokonalosti už dlhšiu dobu, k scenáru druhej sérii Eufórie nikoho nepustil a vyzeralo to ako vyzeralo, tu bude postup asi obdobný.⚪Obsah treťotriedny, presah hraný a pseudo, motívy všetko to, čo divák už videl, nutno dodať, že aj lepšie spracované. Tak, v tom Hollywoode majú hviezdičky ťažký život, je to tam zvrátené a vzťahy hrané? No kto by toto povedal, hneď o tom v tejto elementárnej rovine treba nakrútiť seriál. Najlepšie aj s nejakým známym spevákom v hlavnej úlohe, ktorý síce hrá obyčajne ako každý iný herec, ale kvôli tomu, že je známym spevákom si z neho zákonite všetci sadnú na zadok, nie?⚪No, ani nie. Plus, všetky sexuálne vsuvky pôsobia tak samoúčelne, až sa divák pýta, či je ten režisér naozaj taký neschopný, alebo len samoľúbi.⚪Jediný poznatok z toho seriálu je, že dcéra Vanessy Paradis sa na ňu celkom podobá, aj keď určite nemá tak jemný vzhľad ako mala za mlada ona, a tiež ako jej matke jej nerobí problém vyzliekať sa priamo na kameru. Holt, jablko ďaleko nepadá.⚪ ()

dr.horrible

Ja neviem. Po dve tretiny epizódy sa mi to páčilo dosť, pokým sa to snažilo byť jak keby trochu Soderbergh, trochu Danny Boyle. Lenže potom sa to v priebehu jednej scény zmenilo na Lost Highway, a v závere absolútne nedokážem odhadnúť, akú atomosféru, alebo vôbec žáner, to chcelo mať.  Vyzerá to pekne, ale čo to je? ()

Dejvecd

Je to iné, má to veľmi dobre napísané dialógy a veľmi kvalitných hercov. Avšak okrem toho, že to je iné som si veľa neodniesol. Tak ako ma život popových celebrít nezaujímal predtým, tak ma nezaujíma ani teraz. Celé to vlastne pôsobí ako Star is Born ale v trochu inom (dirty) kabátiku, len na rozdiel od Weekenda, Bradley Cooper aspoň vie napísať a spracovať charakter, ktorý on sám hrá, pretože mám pocit, že Weekendova postava bude absolútny frajer vo všetkom čo robí a nakoniec z neho ešte spravia hl. hrdinu. A ešte ho vie aj dobre zahrať, na rozdiel od pána Konca-Týždňa. // To je škoda pretože Lily-Rose Depp vie hrať fakt dobre. 5/10 ()