Psychicky labilní Johny McFarley (M. Marut) rozváží na kole ranní poštu v jednom menším městě. Neváhá zabít místní důchodkyni a snaží se navázat rodinný vztah s její dcerou Melissou (A. Paul) a vnučkou. Pošťákova počáteční laskavost velmi rychle graduje v nebezpečnou dotěrnost, kdy Johny začne nazývat Melissu matkou. Poté, co je Johny Melissou rázně vykázán, mění se ve vražednou bestii... (ČSFD)

ricci.s

Dosť podcenený horor, a pritom to vôbec nebolo zlé. Vraždiaci psychopatickí spratkovia ma totiž ešte nesklamali, a tento tu bol bombový. Tie jeho hysterické výlevy, záchvaty, grimasy, zvuky, ktoré vydával, škriekanie, proste komédia, tak som sa už na zabijakovi dlho nebavil. Herecké výkony boli na veľmi dobrej úrovni, fagan zamordoval každého, kto mu stál v ceste, dokonca neušetril ani bezbranné dôchodkyne. Chovanie postáv bolo mimo, to áno (napríklad nechápem, prečo ho hlavná hrdinka neposlala do pekla už omnoho skôr, mne keby bez pozvania vkročil do domu, tak by to schytal poriadne). Ale bavil som sa, určite jeden z lepších kúskov z nevýrazných 90. rokov. Keby ma aspoň trochu nadchol aj záver, ktorý vyslovene pokazili, ešte by som niečo prihodil. Na Mikeyho či Dobrého synčeka sa to však nechytá. ()

Wacoslav1 odpad!

Vesměs souhlasím s těmi komenty tady a ani opakované shlédnutí tenhle stupidní brak v mých očích nevylepšilo. Ano ústřední dětský vrahoun je opravdu herecky úplně mimo a dobrý synek Culkin by si s ním vytřel prdel, ale jako ta asi nechtěná a bohužel jenom občasná komedie to sem tam funguje. Absurdní počet vražd zahraných jako nešťastné náhody a nezajímavý a totálně šablonovitý konec tu veškerou bezmoc jen podtrhují. Thrillerový režisér Douglas Jackson točil v tomto směru vesměs kompetentní filmy, ale tohle se mu zle vymklo. No za to aspoň občasné pobavení dám nakonec těch 5%. ()

Martin741

Vrazdiace deti su masaker sam o sebe. Tak dobry namet je zas utopeny v nezazivnosm balaste, prisernych hereckych vykonoch a v prisernom tempe : 5 % ()

Musak odpad!

Klasické schéma: mladý kluk, nikdo ho nepodezřívá i přesto, že je od začátku nad slunce jasné, že je to právě on. Navíc chování všech je tak maximálně nepřirozeně dementní, až to vypadá, že si tvůrci dělají z diváka srandu. K tomu se přidají technické nesmysly, např. když Brenda spadne s konstrukcí, kterou Johny povolil, tak by mě docela zajímalo jak ji povolil a pak slezl dolů tak, aby sám nespadl. ()

Mark1983

Pošťák má spíše thrillerový děj,než hororový,ale jinak,i když se nejedná o nic extra,se jedná o průměrný film,od kterého neočekávejte neočekávané. ()