Drahoušci

• India Darlings (viac)
Trailer
Komédia / Dráma / Thriller
India, 2022, 133 min

Badru doufá, že její prchlivý manžel skončí s pitím a změní se. Jenže on ve vzteku překročí všechny meze a ona s mámou sebere odvahu k pomstě. Nejde to ale úplně hladce. (Netflix)

Aljak

Ďalšia indická "netflixovka", ktorá pôsobí na prvý pohľad nádejne, no potom sa to kdesi zasekne a namiesto napínavého deju prichádza akási trpká strnulosť. Námetovo bol tento film výborný, postavy mali potenciál, aby poriadne zamiešali karty, no scenár bol taký ... kolotočový (dejový rámec sa motá stále v tom istom kruhu). Navyše, tie akože "vtipné" zvraty tomu vôbec neprospeli a Badru s mamou pôsobili potom ako nejaké sliepky, ktoré si nevedia zrátať 2 a 2 (tým narážam hlavne na tie ich výstupy na policajnej stanici). Každopádne, pointa na podklade príbehu o žabe a škorpiónovi bola super. Len škoda, že to ostatné bolo také nedotiahnuté (á la Netflix). ()

Ramanam

Velké zklamání, které nezachránila ani hvězda první třídy, jakou A. Bhatt dozajista je. Problém byl v příběhu. První hodinu sleduji jednoho totálního primitivního idiota a jednu zaslepenou dívčinu. On mě totálně sere, ji nepobírám. Proč tomu tak bylo chápu, ale proč to trvalo tak dlouho? V druhé části se role prohodí a průšvih začíná. Co to bylo jako za plán? Čekal jsem nějakou převýchovu, cokoliv, ale nepřišlo nic, jen chaos a nedomyšlenosti. Celé špatně, vážně děsné. Závěr uspokojivý, ale pachuť odstranit nedokázal. Dvě silné hvězdy. ()