Mladý Rick tráví dny jako jeho přátelé: prodejem drog a pácháním drobných trestných činů. Noci prožívá na večírcích, citový život nemá žádný, jen známosti na jednu noc. Touží po něčem smysluplném. Chybí mu tradiční rodina a v podvědomí bojuje s psychickými modřinami, které mu způsobila nepřítomnost otce. Nesmí projevit zranitelnost, skrývá ji pod tvrdou skořápkou typického macha. Nechce se spoléhat na nikoho a na nic. Změna přichází, když se seznámí s Heather. Začne se mezi nimi rozvíjet romantický vztah, avšak Rick je dítě ulice a hrozí, že všechno skončí dříve, než to začalo... (TV JOJ)

bourec

První celovečerní film Vina Diesela za kamerou.i když to téma je skutečný a zřejmě i vychází z režisérovejch zkušeností,film mi připadá nucenej,křečovitej.Má jedno plus,Vin si ověřil,že v nezávislejch vodách příliš úspěchu mít nebude,nemluvě o penězích,a natáčí jednu akční pecku za druhou.Sice možná pro některé jedince stupidní ale zábavné a nenudící.40%. ()

Shakers

Diesel vo svojom režijnom, scenáristickom a hereckom debute vôbec netankuje ten Diesel, ktorý by sme chceli. Myšlienka filmu nie je zlá, ale príbeh je tak prázdny, že aj na Mikuláša dostane viac. Diesel prezentuje vo filme viac svoje namakané telo a príbehu sa moc nevenuje. Každopádne postava Ricka je celkom zaujímavá a dokáže upútať divákovú pozornosť, no vedľa nulového príbehu to bude asi väčšinu nudiť. 65% - 3* ()

Pythonator odpad!

Strhující příběh, který vás vtáhne do děje a nepustí. Nebo spíš naopak. Měl jsem vážně problém udržet zrak na Naftových vylízaných osvalených kreaturách vypouštějících z huby nehorázně tupé postřehy. Podobné dialogy by se snad daly zachytit skrytou kamerou na ulici mezi mladými flákači, co jen tak někde postávají a baví se o ničem ve stylu: "Ty vole, kurva, se mi podařilo nakazazit starou kapavkou a ta děvka mi uvěřila, že to chytla od prkýnka na hajzlíku." Samozřejmě, že tu hromadu ubohosti musel naftový frajírek doplnit o úžasné záběry na svůj nahý hrudník, aby ukázal, že kromě vylízaného mozku má taky vypracované svaly, takže je fakt kurevsky cool. ()

klertecka

Tak tohle byl uplne zbytečnej film, absolutně bez pointy, bez příběhu, bez šťávy, dokonce i konec byl nijakej. Film plnej prostoduchych dialogu, blábolů, ktery mely znít asi hluboce, ale nedavaly zadnej smysl. Celou dobu vlastne Diesel jen mele nejaky svoje jakože myšlenkový pochody, ktery jsou tak plytky, ze jsem si říkala.. doprd*le cože?! Jediný co je fajn je prostředí do kteryho je to zasazeny a par negrovskejch vtipu. ()

Mangus

Chcel som vidieť niečo z Vinovej rannej tvorby a účinkovania na plátne. ,,Zbloudilci´´ je ale dosť nudný film, v ktorom sa toho veľa nestane, stále sa len kecá a ešte aj to o ničom. Dojem mi pokazil aj český dabing, ktorý bol strašný. V angličtine sa to trochu vytiahlo. Ku koncu sa film trocha rozbehol, ale zrazu vypršal do prázdna. Vin Diesel mi príde dosť strojený a akoby nevedel, čo má pred tou kamerou robiť, pokým nie je naštvaný alebo v nejakej prijateľnej póze. Je to dosť rozpačité, preto 3/10 (za zobrazenie New Yorskej nižšej triedy) ()

• Celosvětová premiéra proběhla 18. ledna 1997 na filmovém festivalu Sundance v Utahu (USA). (BMW12)