Svatební sezóna

• USA Wedding Season

Rodiče je tlačí do hledání partnera, a tak Asha a Ravi začnou předstírat, že spolu chodí. Hra se ale zvrtne, když se do sebe v létě plném svateb doopravdy zamilují. (Netflix)

oveckaoa

Matka podá dceři inzerát na seznamku dceři se to samozřejmě nelíbí tak se pohádají a , aby měla od matky klid domluví se s ní, že půjde na několik svateb a dá si schůzku s jedním chlápkem, kterému rodiče taky podaly inzerát na seznamku. Ona se s ním setká a domluví se, že budou spolu naoko chodit, aby je rodiče neotravovaly akorát se do sebe zamilují.   Prvně jsem si myslel, že je to indický film jelikož kromě Indů tam ostatní skupiny obyvatel těžko pohledat je tam jeden černoch , velký počet Asiatů, dva běloši a Muslim (ten je tam tak minutu) tak, že docela překvapení, že je to americký film.  Netflix překvapil i tím, že tam nenarval žádnou lesbu, homosexuála, transsexuála a příslušníky x milionů pohlaví nebo kolik jich už schválily, ale za to tam dal dialog, že pokud  diskriminujete Inda zasloužíte si umřít (to tam opravdu zazní) což je zvláštní jelikož to řekne ženská jejichž sestra si bere bělocha  .   Jinak tahle ženská vede firmu na pomoc chudým ženám a v reklamě na svou firmu má i pomoc mužům tak, že je to feministka co nezvládla svoji kampaň tím, že tam zahrnula chlapa  nebo se to Netflix snažil zachránit a narval tam   toho chlapa na sílu bůhví?  P.s. Film nebude oblíbený u Muslimů jelikož ukazuje svatbu mezi Hinduistkou a Muslimem dokonce je tam řečeno, že jeho rodiče to neschvalují a brání tomu.  60 procent ()

Marze

Primocara, idealizovana, klisovita, predvidatelna pohadka o tradicich a modernite o dvou pohlednych lidech vhodna na sledovani se svymi pritelkynemi. Castecne i thriller. Je to takove bez chuti, nebo spis se spatnou prichuti zapasu o uspechu v kapitalismu. ()

Arsenal83

Celkom pohodová romantická komédia s klasickým rozvrhnutím, vyzerá to dobre, potom príde problém a nakoniec to aj tak dobre dopadne. Indické prostredie tu je doplnené tradičnými multi kulti prvkami, takže sú tu všetky rasy povinne, homo propaganda tentokrát veľmi nie, ale ten černoch dvakrát heterácky nepôsobil. A samozrejme, čím je človek viac biely, tým väčší je jeho sklon ku konaniu nepekných vecí. ()

Stanislaus

Kolikrát si stěžuji, že jsou romantické komedie tuctové až na půdu, a Svatební sezóna není z hlediska příběhu výjimkou, nicméně film je zahrán tak sympatickým způsobem, že mu člověk tu šablonovitost naoko odpustí. Ústřední dvojice měla mezi sebou potřebnou chemii a hezky se na ně dívalo, přičemž je doplňovaly více či méně potrhlé postavy rodičů, budoucího švagra/zetě či drbajících tetiček. V závěru už snímek celkem dost klouzal do Bollywoodu. Netflixová slaďárna na přesně jedno zhlédnutí! ()

Aljak

Aj keď to bola v podstate klasická rom-com schéma s predvídateľným vývojom a záverom, tak ústredná indická dvojica tomu dodala aspoň dávku exotiky a originality. Od typického Bollywoodu to malo síce na míle ďaleko, ale pre mňa ako milovníka indickej kinematografie a kultúry, to malo hneď o kus iný rozmer. Asha a Ravi boli sympatickí, zápletka v podstate tiež, ale aj tak mám pocit, že indické film od Netflixu takmer nedokážu presiahnuť hranice priemernosti - tak ako aj teraz. 3* ()

lykan9

Ale jo, místy jsem se i bavil. Sice se jedná o 100x viděné téma, tentokrát na indický způsob, ale jsou i horší verze. Nebýt toho patetického závěru, tak bych dal i tři hvězdy. Ten konec to ale zkazil. Jinak indičtí herci jsou docela sympatičtí a možná, že se díky jejich výkonům podívám i na něco z Bollywoodu...:-D ()

BOURQUE

Hallmark-based príbeh, „vylepšený“ s comedy prvkami, premiestnení do „trochu reálnejšieho prostredia“. Možnosti indického charakteru nie sú dostatočne využité. Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

Rathalos

Indicka kultura ma fascinuje,tie ich krasne kostymy,farebnost,zvyky,jedla,ale aj zeny a vynimkou nie je ani herecka Pallavi Sharda,ktora je fakt krasna,pre mna bola velkym plusom tohto filmu,ale aj Suraj Sharma,ktory ma charizmu,celkovy dojem je velmi pozitivny,taka prijemna romanticka komedia na pekny vecer...:-) ()

Trixinka

Klasická romantická komedie z prostředí indických rodin. Hlavní duo sympatické, jejich rodiče docela vtipní, ovšem mě nejvíc bavil doktor Nick :) ()

Heywood

TOHLE BYLO ZKLAMÁNÍ. Nikde nic originálního, hádavé štěkny, které deformovaly hezké tváře hlavních protagonistů, některé "MILOSTNÉ" scény byly doslova přepísknuté tak na úrovni 10-13 let, samozřejmě tam byli líní a blbí bílí (tenhle rasismus v promigrantských filmech začíná být jak hitlerův nacismus vůči Židům, už jen chyběla kritika za kolonizaci před 200 lety Austrálie, protože od tamtu hlavní Indka pochází). Do komedií a zvláště milostných prostě politiku nedávejte. On byl Mirek Dušín, až by jeden blil (DJ co nakupuje tajně u tatíčka, aby ten nezkrachoval? jakže?)Ona stále chtěla zachraňovat SVĚT, a přestože mikropůjčky mohou pomáhat (jak se v Indii ukázalo), tak tady to vypadalo na Baby z Dirty Dancing, co toužila pracovat v Mírových sborech a zachraňovat svět a nakonec sbalila fešného tanečníka a neseděla v koutě. 10%, protože Damian Thompson v té mikro-roli byl nepřehlédnutelný a nezvracel jako Jamajčan nad tím, že tam kdysi přišli Britové. ()

momomoo22

Bolo by to milé a prijmeme oddychové, keby tam silou mocou zas nestrkali dnešné témy... Silná nezávislá žena, zlý bieli ľudia, ktorí boli horší ako Ind, ktorý ale nedostal šancu. Prvá hodina sa ešte dala, ale posledná polhodina bola plná klišé vyznaní (a to mi klišé nevadia a viem že je to romantický film). Plus tak pekný herci a pekné oblečenie. ()