Pod žhavým sluncem: Amalfi

• Taliansko Sotto il sole di Amalfi (viac)

Vincenzo a Camilla se dali dohromady loni v Riccione. Teď se znovu setkávají a vyráží na dovolenou na malebné Amalfinské pobřeží. Jak silná je jejich láska? (Netflix)

Marze

Je zde hodne hudby. Od vztahovych banalit po originalni  hlasky "Promenim se v maso pro nerestne zeny", nebo "Rad poznam nove lidi jinych pohlavi". Je to takova stastna videopohlednice zaslana z krasneho slunneho italskeho resortu. Film funguje jem jako cestopis.  Cilovou skupinou odhaduji zeny. ()

Aljak

Keď som to začal pozerať, tak mi to prišlo akési povedomé. Až potom som zistil, že som pred 2 rokmi videl Sotto il sole di Riccione - teda "prvý diel" tohto pokračovania. To bola vcelku vydarená letná romantická komédia. Bohužiaľ, Amalfi už tak vydarené nebolo. Po celú dobu mi išiel až abnormálne na nervy slepec Vincenzo, ktorý má pocit, že môže citovo vydierať všetkých naokolo (predovšetkým svoju partnerku). Neviem, ale táto postava mi značným spôsobom znepríjemnila celkové vnímanie tohto filmu, ale v podstate, ani "osudy" ostatných postáv ma nijako extra nezaujali. Nuž, adekvátne 2* (snáď ďalšie Sotto il sole už nebude). ()

CheryLka

Nudné pokračování příjemné letní komedie Under the Riccione sun. Pokračování je bohužel bez nápadu, legrace a příjemné letní atmosféry, i když jsme v Amalfi. Absentuje též množství postav, v podstatě toto je jen a jen o jedné dvojici. Škoda.  Jednička byla milá letní komedie s větším počtem párů, větší legrací a chytlavou prázdninovou hudbou. Pokračování z toho nemá bohužel nic. Opět škoda. ()