Doručovatelské trasy Erin, Mac, Tiffany a KJ jsou přerušeny den po Halloweenu roku 1988, kdy nevědomky cestují časem. První řada dívky provází při hledání cesty zpátky domů do roku 1988. Cestou se setkávají se členy dvou v čase cestujících frakcí, které bojují o kontrolu nad během času. Ocitnou se tváří v tvář vlastní budoucnosti a jsou nuceni vyrovnat se s tím, jak se jejich životy vyvinuly. (Prime Video)

Chen

Na první pohled seriál svádí k tomu, aby byl srovnáván se Stranger Things, v centru dění je pár teenagerů, kteří jezdí na kolech a pocházejí z osmdesátých let, ovšem Paper Girls jsou stylově odlišné. To možná někoho zklame, ale nemám pocit, že by tvůrci slibovali, že půjde o variaci na hitovku od Netflixu. Co se týče hlavních postav, tak chvíli trvá, než si k nim člověk najde cestu (a u některých to nevyjde vůbec), ale minimálně jsou zapamatovatelné. A pokud jde o to, že někomu vadí rozmanitost ústřední čtyřky (i když nechápu, proč by měla), pak je na místě zmínit, že s tím přišli komiksoví tvůrci, ne seriáloví. Paper Girls asi nejsou něčím, co změní žánr, ale jde o relativně zábavnou podívanou, která by si ale zasloužila větší rozpočet. ()

NinadeL

8/8 Z adaptací komiksů Briana K. Vaughana / Cliffa Chianga můj zdaleka nejoblíbenější počin. Škoda, že pokračování nebude. Ale i tak vznikla série, která je plná nostalgie po dětství prožitém v amerických 80. letech (u nás jsme se s tímhle fenoménem seznámili o dekádu později), autobiografických prožitků (Vaughan tak studoval filmovku v 90. letech) a navíc je tu cestování časem. Ideální kombinace. Herecky září ve vedlejší roli Adina Porter jako záporačka. Ať už jdete od seriálu ke komiksu nebo obráceně, užijte si to. ()

Hopeman odpad!

Jednoho ránovečera se potkaj Tmavula,Činka,kluk z T2 a Žíďa načež zjistěj že sou vlastně best-nejky a jdou rozvést "jedny!" noviny .... jakmile misi splněj (šecko zrůžoví), tak se všechno strááášně posere a T2 kluk střelbou do stropu střelí Činku a v tento moment se chtěl kameraman oběsit a serijál měl skončit....ale jak všichni víme ,když je něco fakt hrozný tak toho dostaneš osmkrát víc!   - rozhodně žádný "Stranger girls Things" se nekoná .....to i Majka z Gurunu je proti tomu Epos. ()

Ydrosten

Snažil jsem se to dosledovat až do konce. Všechny 4 holky jsou hned v první episodě otravný až na půdu, a jakmile se to začne zamotávat s minulostí a budoucností a tak se to ještě zhorší protože tohle není sci-fi o cestování časem ale drama o tom jak poznat své budoucí já, a pak skedovat jak se to celé kazí a komplikuje a jak se někdo s někým hádá. Vysvětlení kdo je vlastně kdo v budoucnosti jsem si pustil asi 3x a stejně z něho moudrý nejsem. Pobíhá tam několik časových agentů ale v podstatě nemají žádný podstatný význam v ději, protože .... scénář. Během 6 episody jsem zjistil že mě to vůbec nebaví a ty poslední 2 díly jsem jenom proklikal tak abych to nějak dokoukal a mohl si říct "Takhle tedy ne, nudněji to už udělat nešlo" 8 episoda je směs chaosu, růžové obrazovky, létajícího dinosaura, budoucnosti, snahy o vysvětlení a co je úplně nejhorší, nemá to konec, takže tady opět někdo vsadil na úspěch předem a nechal to otevřený dokořán. Nevím za co přesně udělovat hvězdy protože je to vážně slabý a natahovaný a nudný. ()

Bobbyk69

Ať už je po všem, název osmé epizody přesně vypovídá o tom, co jsem si říkala celých šest hodin svého života, které jsem ztratila díváním se na tento seriál. Takže ne, radši si najděte nějaký jiný seriál, tento je jen ztráta času. Postavy jsou na nic, většinu seriálu mezi sebou vedou nejrůznější debilní hádky, chovají se divně a mnohdy nepřesvědčivě. Například hned v první epizodě jedna ze čtyř dvanáctiletých dívek střelí tu druhou jen tak z ničeho nic a pak se ještě chová jako kdyby se nic nestalo. Místy jejich chování postrádá i veškerou logiku, jako chápu, že jim je dvanáct, ale tady mi to připadá už fakt moc. Seriál je vhodný možná tak pro průměrné dvanáctileté puboše, ale pokud jste mentálně překročili sedmou třídu základní školy, tak vám toho nemá moc co dát. 30% ()