Tři moudří králové jsou otrávení tím, jak se Santa Claus stále více a více dere na výsluní. Rozhodnou se mu čelit, aniž by věděli, že tato válka probudí mnohem nebezpečnějšího společného nepřítele, Krampusy, kteří byli celá staletí nečinní. (Jardismo)

vinducha

Taková vánoční pohádka s dobrým koncem , trochu nám to nicméně tvůrci překombinovali . Francouzskému majstrštyku z roku 2001 se to sice zdaleka nemůže vyrovnat , pár úsměvných momentů tam ale je . Očekávání to zřejmě tak úplně docela nenaplnilo , avšak jako odpočinková zábava to s přimhouřením oka poslouží . ()

Aljak

Tešil som sa na nejakú príjemnú rozprávku o rivalite medzi Santom a Tromi kráľmi, ale napokon sa z toho vykľula poriadna hlúposť. Aj keď to má vcelku fajn základ a potenciál, na ktorom by sa dalo postaviť celkom vydarená dramédia, nič také sa napokon nekonalo. Celá atmosféra pôsobí čudným dojmom, postavy detto, a ten akože vtipný dej pôsobí skôr nepríjemne a infantilne. 1* za primárne dobrý námet, nič viac. ()

NikiVai

Div, že mi nevypadly oči z důlků, co že jsem si to zas jednou pustila za blbinu. Nápad na příběh super, rivalita mezi Santou a Třemi králi, k tomu záporák Krampus a vlastně všechny bytosti roznášející po světě dárky. Do toho dvě zvídavé holky a jedno páže v zácviku. Jenže! Hlavně to zpodobnění Santy mi brnkalo na nervy, praštěný stařec v pubertě. Celkově to bylo něco mezi trapnou komedií, fantasy a dramatem. Ve výsledku z toho vylezla jakási slátanina. Škoda. ()