Vztah Laury s Massimem vážně ohrozí vzájemná nedůvěra. Neodbytný Nacho se je navíc neustále snaží dostat od sebe. (Netflix)

VincentB. odpad!

To že je to sračka po stranke filmarskej vidi každý. Skôr ma desí to, že tento film je odraz toho po čom mnohí túžia v bežnom svete. Je to stelesnený instgram. A samozrejme aj zabijak vo filme môže byť pre diváka ten dobrý. Ale tieto postavy sú odpad a metastázy. A ak niekto naozaj tuto seriu vnima ako niečo dobré tak to je potom peklo. ()

mira007

Na to, že na konci předchozího filmu tam všechny zabili, tak tady bylo dost živo, ale na to, že to je film tak se tam toho moc nedělo. Sexy Laura mezi dvěma mafiánskýma ultrasamcema brodící se luxusními statky od vil, aut a poslední módy. Polský sen o italském životě nějak o ničem. To čím šokovala a překvapila jednička, to už je ve třetím filmu jen kolovrátek, který už mne nebaví. Odpad tomu nedám, na to je to technicky a vizuálem moc dokonalý, ale zbytek filmu nula nula nic. ()

IZFNP odpad!

Opakujem: nechápem, komu toto pripadá ako dielo označiteľné slovom “film”. Keď je to vlastne len videoklip divných záberov bez akejkoľvek emocionálnej roviny, kde namiesto dialógov hrá Fifty Shades soundtrack rip-off (Weeknd ešt nevolá právnikom?) a herci sa ani len nesnažia zakryť fakt, že nemajú čo hrať - vážne, scenár “Ďalších 365 dní” môže mať tak 3 strany max. Ale čo by sme chceli od filmu, ktorému tvorcovia nevymysleli ani len názov. ()

dopitak odpad!

Jednička měla nápad, ale dvojky už ne a trojka je spíš dokola omílaná pochcaná sláma. Erotické scény natočeny odpudivě, Morrone nám vyrostl do mimořádně nesympatického burana s tupým pohledem. Anna Maria vypadá líp ve flashbacích než v aktuálním ději. Zakázat se v tom dál vrtat! Katakombes Milou Kinematografos. ()

PanPyzamo

První díl byl slabý. Druhý vyloženě špatný. Třetí ačkoliv není o dost lepší a opět je špatný, tak přeci jen byl o něco lepší než ten druhý. Přišlo mi, že zde bylo méně sexu a trochu více příběhu, za což jsem rád, protože právě to se nepovedlo předešlému dílu, kde co chvíle byla soulož bez hlubšího děje. Zde se aspoň něco málo děje a a ze všech dílů byl zde podle mě asi nejlepší konec. Samozřejmě je to furt špatné. Celá tahle série je za mě špatná, ale jen říkám, že tentokrát to ještě víc nezhoršili, ale trochu zlepšili. Pro fanoušky série nejspíš dobré zakončení, alespoň doufám, že už další film nebude a pro normálního diváka nejspíš hodně slabý romanťák. Bez předešlých dílů o to horší. Bohužel, abyste z toho něco měli, musíte přetrpět ten druhý díl, který je podle mě obzvlášť oproti jedničce špatný. Abych to shrnul. Za mě špatný film, který bych doporučil jen největším fandům série. 2,5/10 ()