Farzar

Princ Fichael žije v lidské kolonii na mimozemské planetě a slíbí, že odsud vyžene všechno zlo. Pak ale zjistí, že největší padouch ze všech je jeho vlastní otec. (Netflix)

Yoshitsune

Když sem do tohohle seriálu šel, tak sem očekávál že dostanu Brickleberry ve vesmíru, což sem i svým způsobem dostal. Má to všechen ten druh humoru jako je v Brickleberry, místy to jde i hlouběji a to až do těch nejhlubších análních otvorů. A tady bych mohl svoji recenzi ukončit a nazdar, ale během sledování sem sem si něčeho všimnul. Seriál tak na pozadí těch všech zvěrstvech, prezentuje něco úžasného a to sou složité lidské a nelidské příběhy, promiň Billy ty jsi něco, co by nemělo existovat. Hlavním příhěm je vztah Farzara a jeho syna Fichael, ano oba dva sou to idoti a Farzar ještě ke všemu egostický a sebestředný, ale celý jejich vztah ukazuje těžkosti, jaký mají rodiče při výchově svého/svých dítěte/dětí. V deváte epizodě, se dozvídáme, že Farzar se vlastně bál té výchovy aby něco nepokazil, aby neklesl v očích svého syna a tak mu vložil vzpomínky, ve kterých je vykreslen jako správný otec. Farzar udělal na jednu stranu blbost, protože k té výchově, patří jak ty dobré tak i ty špatné věci, ale na druhou stranu velká část rodičů, chce zazářit v očích svého dítěte, takže jeho čin bylo krásné gesto. Bylo, protože aspoň projevil snahu aby na něho jeho syn, mohl být pyšný, aby v něm viděl hrdinu, někoho ke komu může vzhlížet a to je fakt hezký. Pak sou tady další menší příběhy, Mal a Val a jejich protichůdný životní styl vidět a rozkol mezi nimi. Mal sužují psychické problémy, zatímco Val se nedokáže otevřít a tak se raději zabalí do krunýře a nikomu se emočné neotevírá a raději předstíra drsnou. Bazarack a Clitaris zase nezdraví vztah, kdy Bazarack táhne dolů Clitarise, který mu je však věrný a nechá se ztáhnout s ním. Původně sem uvažoval o čtyřech hvězdičkách, ale právě tyhle příběhy, to dost vytáhli, takže tam tu pátou dám hrozně rád. Navíc Lance Reddick, co by Farzar je úžasnej, on tyhle koniny miloval a je to prostě škoda, že odešel......je to na hovno. ()

Rychtecky

Brickleberry mělo něco do sebe - vtipy byly úderné, prostředí bylo ztotožnitelné a postavy, byť ne úplně originální, tvořily docela pevné jádro bláznivé animované komedie. Paradise PD byl naprostý odpad, který bezmyšlenkově obšlehl z Brickleberry co se dalo - humor nefungoval, ryba i vtipy čtvrtý den smrdí. Pak tvůrci přišli s Farzarem a, no... Takhle, rozhodně je to od Paradise PD alespoň částečné zlepšení. Postavy nejsou naprosté kopie Brickleberry (a tím pádem i Paradise PD), ačkoli základní archetypy stále přetrvávají. Fantasy prostředí také funguje mnohem lépe, než několiksetrkát omýlaná policejní stanice, díky čemuž má také příběh mnohem větší potenciál. Přesto všechno se však humor a celkově kvalita scénáře moc daleko neposunuly. Díly působí jako nějaké amatérské internetové animované skeče z minulého desetiletí - občas tam něco funguje, ale většinu času je to spíš nudné a nezáživné. Jsem rád, že si tento seriál našel své publikum, ale já tomu víc jak jednu hvězdu dát nemůžu. ()

Trevor

Nasilu vtipné Netflixácke poznámky o zlých bielych ujoch (v 10 epizódach nie je ani raz použité slovo niggaz, to žie je niekto beloch je spomenuté pri každej príležitosti, a ja rasistickým kurvám zo zásady hodnotenia znižujem) a dookola opakované vtípky (niektoré sú aj vydarené) o drogách, sexe a pedofílii a opakovane rasizme. V porovnaní s Paradise PD temu chýba predsa len o niečo lepší dej, medzi lepšie epizódy patria tá s voľbami a tá záverečná, pretože tie banány fakt nemali chybu a takmer to vytiahli na solídne 4*. A k tomu či má niekto právo dať po jednej epizóde odpad asi toľko že samozrejme má. Ľudia tú účelovo dávajú odpady aj oveľa lepším projektom akým je Farzar, na zabitie času ak človek nemá chuť na nič seriózne sa to dá. ()

Lachtaan

Tvůrci nekorektního Brickleberry a totálně ujetého Paradise PD tentokrát vyměnili jen prostředí, nikoli stanici, pro níž tvoří a v naprosto přiblblém fantasmagorickém světě, kde je možné fakticky všechno, vytvořili 10 epizod plných silně idiotského humoru, který rozhodně není pro každého. Pokud si ale někdo užil výše zmíněné seriály stejnou měrou jako já, bude se bavit i tady. Teda alespoň u těch dílů, co nejdou za tu velmi tenkou hranici snesitelnosti. Proto celkově radši za dobré tři hvězdy. [viděno na Netflixu] ()

Fiftis

Primitívny humor, to však neznamená, že budem hodnotiť ako miestny čsfd k0k0t, ktorých tu je ako buzerantov na festivale Pohoda, ktorí od tohto seriálu snáď čakali druhých Simpsonovcov. Je to ako cez kopirák vybrakované Brickleberry, ešte aj postavy sú na pohľad totožné, to však u mňa nie je na škodu, lebo som sa bavil a ak vám v seriáli vadí jedna nadávka za druhou, tak najprv choďte jebnúť Odpad! South Parku. Toto dielo očividne nie je pre deti a liberálov popíjajúcich coffee latte, je to drsný humor, ktorý môžete po pozretí prvej časti prestať sledovať, to však nedáva právo celý seriál ofľusať Odpadom! po jednej časti. (4.8.2022) ()

• Když Val vyčítá Mal, že ona celý život vyváděla a druhá to musela snášet, tak u druhé vzpomínky Mal zabíjí veverlíka ze seriálu Brickleberry (od r. 2012). (Guilemot)