Jen na skok

• Veľká Británia I Came By

Maluje graffiti na domy, ve kterých bydlí společenská smetánka. V jednom sklepě přitom ale odhalí zvrácené tajemství a začnou se dít věci, které ohrozí jeho nejbližší. (Netflix)

Martin741

Pri ntretom filme sa rozhoduje, ci bude nieco z rezisera. Babak Anvari bude len dalsi nudny rutiner  a x -ty nevyrazny reziser. zacalo to dobre, malovanim graffiti,i to odhalenie zvrateneho tajomstva bolo jakz takz, len JASM ma pravdu s tym koncom, ten bol doslova kretensky. Stacilo by povedzme nenapisat koniec, len .. .dajme tomu zobrazit kyvadlove hodiny ako odbijaju ...... 45 % ()

Anderton

Pozerá sa na to dobre, avšak smerom k záveru chceli byť tvorcovia možno až príliš originálni a dramaturgicky to nezvládli. Napríklad taká partnerská kríza v záverečnej tretine je totálne vycucaná z prstu a pri podobných scenáristických kotrmelcoch sa ani nečudujem, že ma Percelle Ascott herecky nepresvedčil. Mimochodom ide o hlavnú postavu a tu v titulkoch je až na šiestom mieste. Film veľmi divným spôsobom graduje, osobne sa domnievam (mierny spoiler), že záverečný útok mal byť vedený vo dvojici a toto dramaturgické rozhodnutie som vážne nepochopil. Ústrednú tému to síce má jasne deklarovanú, avšak nie je presvedčivo podaná. ()

Argondia

Film mě bavil a absence detailních krvavých scén mi narozdíl od ostatních rozhodně nevadila, naopak. Jak tohle někdo může považovat za zápor?! Jestli jste viděli málo krve a krutosti, pusťte si záběry z jatek a pokusných laboratoří, úchyláci! Pár chyb a nedomyšleností odpouštím, celek byl pro mě příjemné překvapení i když mě nasral konec. ()

oveckaoa

2 chlápci se vloupávají do baráků prachatých lidí a zanechávají tam grafity. Jednoho to přestane bavit, protože jeho žena čeká děcko a on nechce do vězení tak zůstane jen jeden a ten se vloupe do domu kde objeví ve sklepě zmučeného Inda chce mu pomoct a umře pak ho jeho matka a ten druhý hledají. Bohužel jako thriller je to nudné a stopáž je zbytečně dlouhá  navíc se ani nedozvíme proč to dělá a scénář je děravý jak řešeto navíc neobsahuje to ani žádné násilí klidně bych to pustil i 12 letým děckám . Třeba matka oběti stojí pořád před autem toho chlápka a on si nedokáže dát věci dohromady a ani ji nepodezřívá a největší úlet je konec jelikož ten černoch tam zanechal dna a film to vůbec neřeší. Je sice pěkné, že někoho zmlátíte a upozorníte na něho, ale pořád je to trestný čin. 40 procent ()

Davies182

Film, o kterém je zábavnější si povídat než se na něj dívat. Těžko o tom napíšete recenzi, a stěží děj načrtnete někomu, kdo by o snímek mohl mít eventuálně zájem: prostě se to "musí" vidět. Je vlastně až s podivem, jak tristně nenapínavé to je s ohledem na skutečnost, o jak velké množství postav se divák může bát. [Netflix] ()