Zkouška - Série 1 (2022) (séria)

Pomerančový džus bez dužiny (S01E01)

(epizóda)
  • USA Orange Juice, No Pulp

Nathan Fielder pomáhá fanouškovi kvízové hry přiznat svému spoluhráči dlouho utajovanou lež. (HBO Max)

Vanchovi

Zaujal ma obsah seriálu, ale po prvej časti končím. Koncept je síce zaujímavý, ale ak sa tam majú riešiť také banality, tak to je pre mňa strata času. ()

haluska11

aneb nathan fielder meets synekdocha new york. nepředvídatelný sen z horečky na pomezí reality a fikce i ideál každého úzkostlivého introverta, který si potřebuje sociální situace nacvičit dopředu. jak zajistit, že uděláte nejlepší rozhodnutí v důležitých životních situacích? prostě doslova vyzkoušíte všechny možné varianty a pak budete vědět, co dělat, duh. originální šílenost at its best - a to je venku teprve jen první díl. ()

kockodan odpad!

Bože můj, to je bizár!!! A to v nejhorším slova smyslu. Vydržel jsem to přesně 12:43 min. Je vidno, že je Nathan Fielder z Kanady, neboť zdárně pokračuje v bizár trapno-tradici Letterkenny, na které se po čase taky nedá koukat kvůli nudě a repetitivní cringovosti. Ne, tohle opravdu sledovat nehodlám! ()

Oralfabet

Normálně nehodnotím jednotlivý epizody, ale tohle byla tak trochu nejlepší věc, co jsem kdy viděl, takže udělám výjimku. Že je Nathan Fielder génius jsem věděl už nějakou dobu, ale tohle je asi ještě o level výš, než Nathan for you. Fantastický, lehce znepokojivý koncept, nonstop příval úžasně bizarních momentů a humoru z nich plynoucího, a na závěr překvapivě wholesome moment. ()