Skymed

• Kanada Skymed
Kanada, (2022–2023), 13 h 12 min (Minutáž: 44 min)

Zdravotná sestra Hayley Robertsová sa pripojí k rýchlemu tímu zdravotných sestier a pilotov, ktorí spoločne žijú a pracujú na záchranných akciách s vysokým rizikom, aby zachraňovali životy v drsnej severnej Manitobe. (SkyShowtime)

luksky

Tak do Kanady raději nejedu 😔 nečekal jsem že tam bude až tak moc teplo 😔 nic proti, ale v tomto seriálu je to už moc ()

fabecc1222

Čekal jsem Medicopter 117 a dostal Ordinaci v růžové zahradě...Rovnou říkám, že jsem nevydržel ani celou první řadu. Za první tři díly byla akce asi tak 5 minut. Jinak se většina výjezdů skládá ze záběrů z letadla a celý případ se řeší zpětně pomocí dialogů...No a pak už klasika, nevěry, intriky na pracovišti...Nuda, bída. A to všechno natočené viditelně tak za pět kaček. ()

Trixinka

Čekala jsem úplně něco jiného. Popis sliboval lékařský dramatický seriál, dostala jsem pouze další vztahový kolotoč. Každý spí s každým, LGBT tematika obsažena, genderová vyváženost splněna. Na slovo komunita jsem byla po pár dílech alergická, ono slibované lékařské drama se smrsklo na pár dramatičtějších momentů, kdy "létající" sestřičky zachraňují pacienty v terénu nebo zahánějí hladové vlky. Bohužel, velká nuda plná klišé prvků, kterou občas prosvítila zajímavější, dokonce i akčnější scéna. ()