Srážky

• Južná Afrika Collision

Zkorumpovaný podnikatel a jeho prominentní manželka mají jediný den na to, aby zachránili svoji dceru. V cestě jim ale stojí obávaný šéf podsvětí. (Netflix)

SeBig odpad!

Opravdu miluju filmy, které začínají jedinou "akcí" a pak se to vrátí včase ,,o dva dny dříve".. náznak pleček a hoven už od samého začátku a taky jsem měl pravdu. Vyplečovaná shitka, která je drzá jenom že existuje. Levná zbachraná telenovela. Nevěřím rok vzniku. ()

Easykill

Nenapadá mě nic lepšího než to přejmenovat na "dítě Jaromíra Soukupa"! Až to uvidíte, dojde vám proč. Ani nevím kdy jsem naposled viděl něco z jihoafrické republiky. Ale evidentně jsem o nic nepřišel. Nechci bejt moc zlej, protože na to, jaký to má hrozný herce, se na to dívá relativně fajn až na nějaký fakt špatný scény. Příběh celkem jednoduchý, nějaký to klišé, ale nuda to rozhodně není. Celý film sledujeme pár postaviček a díky tomu, že film začíná koncem, tak jen čekáme na jejich neodvratitelnou srážku... ()

rublik05

Měla to být kriminálka, jedná se však o prapodivné společenské drama, které se tak moc soustředí na sociální problémy určité skupiny obyvatel, až úplně zapomene na příběh jako celek. Ten mimo to nenabízí nic zajímavého, dění celkově nedává absolutně žádný smysl, postavy jsou extrémně nesympatické, scénář je vyloženě něco strašného. Celý film působí laciným televizním dojmem, odpovídají tomu i výkony všech herců, vůbec mi nejde do hlavy, co jsem si jako divák měl ze snímku vzít. Nefunguje ani jako drama, ani jako kriminálka, dokonce ani jako thriller. Jen další zbytečná a prázdná hloupost, klasický snímek Netflixu poslední doby, od odpadu ho zachraňuje jen nevšední jihoafrická destinace, jinak opravdu nemám co hodnotit. 1/10. ()

Malarkey

Jihoafričani si chtěli natočit akční jednohubku a otevřít v ní pár místních, lokálních problémů. Nicméně to udělali tak strašně fušérsky, že to nejen vypadá, ale ve skutečnosti i je, hodně špatný film. ()