Jean, Patrick, Joanna, Romane a Guillaume se znají více než 30 let. Během jednoho víkendu se celá parta sejde v Champagne na Patrickově rozlučce se svobodou. Skupina netuší, že se k nim připojí krásná mladá nastávající nevěsta Christine. Tento nečekaný a nevítaný host naruší pohodu celé skupiny a na povrch vyplují léta pohřbená tajemství i nevyřčené plány. Smích, láska i slzy: přežije jejich přátelství tento víkend? (HBO Max)

Heywood

Moje životní zkušenost je, že tento filmový konec se v reálu nedostaví. Majetkové rozdíly, zestárnutí, vyčerpání jsoiu faktory, které přátelství rozpustí v zapomnění. Film nám nabídl optimistické řešení v podání milých herců a solidních výkonů. Pravda, dvě lesbičky jsou dost, tři a z toho jedna promiskuitní film posouvají k jinému publiku. Komorní umístění do jedné vily vedle vinic mělo umocnit vzájemné vztahy, ale působilo spíše nudně a tuctově. Je to film, na který si zítra ani nevzpomenete, jak v podstatě nic neřekl, nic nevyřešil a jediné, co mě zaujalo bylo vyhřívání vinic. Tak pápá a 40% ()

tein

Zoufale nevtipná "komedie". Kdyby to bylo uvedeno jako drama o existenční krizi stárnoucích kamarádů tak to vystihuje celý film tak jak je a hlavně odradí ty jež se na toto naivně chtějí podívat jakožto na komedii. ()

BOURQUE

Slabo napísané dialógy, slabšie a nevýrazné herecké výkony, diskusie, ktoré v podstate nevedú nikam. Kvalitatívne je to od filmu Le Prénom veľmi ďaleko. Prostredie, kde sa príbeh odohráva, je však má svoje čaro. Osobné hodnotenie: 63% (**) ()

Myshkin

Pěkný kraj, pěkných pár slavných herců, hromádka citátů slavných myslitelů... ale propána, celé by to stačilo sestříhat do půl hodiny a i tak by to byla nuda. Přišlo mi to jako mrhání talenty. Po lahvi šampaňského se to dá možná spokojeně přežít, ale jinak ztráta času. ()