DaweForeman

Tohle bylo upřímně velice milé překvapení. Normálně sportovní záležitosti nesleduji, ale pokud je to něčím okořeněno navíc, tak až tehdy mě to zaujme. V tomto případě to byl hudební "sub"žánr a trochu futuristické podání. Extreme sports je možnost, jak mohou různé hudební skupiny lépe prezentovat svou hudbu prostřednictvím úspěchů ve sportovním turnaji, který má různý mix sportů a je vylepšen o futurustickou výbavu. Jak už tomu u skupin bývá, tak se tu samozřejmě řeší vztahy mezi jednotlivci, kdy tu naštěstí nejsou konflikty, ale je to vedeno spíše ve smyslu životních útrap. Obecně to tak vyjde spíše jako pozitivní oddechovější zážitek, kde se vynechává nějaké hlubší drama. Soutěž jako taková je vždy napínavá a v tomto případě to tedy nezklame ani po dramatické stránce. Hudební stránka, která je tu celkem podstatná, je celkem zajímavá, kdy tu máme velice pěkné songy, ale trochu je to spíše až druhotné, kdy prim hraje spíše sport a navíc tu není té hudbě venováno moc prostoru a tak je to trochu na hudební anime slabší na repertoár. Obecně si myslím, že tohle anime vůbec neurazí, kdy byla radost ho sledovat, ale možná bych osobně viděl radši trochu více dramatu a tím by si to ode mě zasloužilo poslední hvězdu. V závěru tak zmíním už jen animační stránku, která se jim taktéž velice dobře povedla. ()