Danny Sullivan je zatčen za násilný trestný čin. Rya Goodwinová hledá odpovědi v jeho pohnuté minulosti. (Apple TV+)

jirikzaboj

Představující epizoda s ne až tak vtahujícími momenty. Lákadlem je ovšem herecký koncert Toma Hollanda a jeho  nesmělá introvertní poloha, kterou jsme mohli vidět již v Devil All The time. Předpokládám ale, že tady se bude jednat o intenzivnější zážitek vzhledem ke zpracování tématu, kterým se seriál bude zabývat. Předlohu jsem nečetl a nejsem obeznámen ani se skutečnou událostí. Nechám se tedy překvapit až do konce a věřím, že seriál mě postupně napříč epizodami uhrane mnohem víc. ()

warrenur

Za mna prekvapujuco slaby otvarak, ktory uvodnu zapletku prakticky az po zaver uplne vypusti, aby dal priestor blbnutiu studentov. Chapem, ze naivny skolak, iba 27-rocny Tom Holland :), svojou tvarickou a serialovou neohrabanostou/zranitelnostou pritiahne hodne nastrocnych a iskrenie s krehkymi dievcinami je pre nich vzrusujuce, zial, prave tieto teen-dramy mi pridu neskutocne otravne. Nie som cielovka. Postava, ktora ma zatial zaujala najviac, dostala najmenej priestoru. Hra ju znamy izraelsky herec, Lior Raz, hviezda z vybornej serie Fauda (seriál) (2015). Az v poslednej minute psychologicka Amanda vrati par otazkami vykolajeny scenar spat k hlavnej linii. Zatial sklamanie, ale este jednu cast si dam, ci to bude rovnako slabe. Ak ste mladucka divacka, ci divak (15-25r) kludne ignorujte moje vyhrady. Zrejme vam to sadne, zvlast ak ste este aj Hollandov fanusik. 40% Prva cast - cajik. ()

Dusty56

I přes událost na začátku se jedná spíš o pomalý rozjezd a vlastně až díky posledním třem větám jsem pořádně pochopil, o co se tady jedná. Zatím průměr. ()

dO_od

// Tom Holland umí hrát. Dokázal to v Ďáblovi, Spider-Manech, Cherry, a dokazuje to i tady. Problém je, že údajně skvělá předloha dostala od Akivy Goldsmana strašně tuctové zpracování, kde ten stěžejní zvrat vidíte přicházet na míle dopředu a čekání na něj bude zjevně místy bolestivě dlouhé. Po dvou dílech říkám, že to není mizérie, rozhodně ne taková, jakou z toho kritici na Rottenech dělají, ale v konkurenci top krimi, dramat i mysteriózních thrillerů je to zatím jednoznačně slaboučký odvar, jenž mohl (a měl) být už v úvodu mnohem silnější. ()

Tereza_T

Za pár dní vychází kniha 24 osobností Billyho Milligana jakožto teprve druhé česky přeložené dílo autora Daniela Keyese, a právě tenhle příběh slouží i jako předloha pro The Crowded Room. Po zhlédnutí pilotního dílu seriálu je zároveň pověst předlohy skoro to jediné, co mě nutí podívat se i na další díly. Jinak řečeno, první epizoda mě nijak extra nenadchla a hlavně nenavnadila na další koukání. Tempo bylo spíš utahanější, scénáristicky nic okouzlujícího a kamera mi taky úplně nesedla... nevím, jestli jsem přehrávala nevědomky nějakou nižší kvalitu obrazu, anebo byl ten lehce rozostřenej retro filtr záměrem, ale nic moc. Kdybych nevěděla, kam bude příběh dějově směřovat už před sledováním, byla bych asi vcelku zmatená a jen přemítala, proč se Tom Holland v roli chová tak podivně. Asi zmatená jako teď ty, když čteš tenhle komentář a taky nevíš, o co kráčí. I přesto mě naděje neopouští, předpoklady pro úspěch tam určitě jsou a to nejen v pravděpodobně kvalitní předloze. Beru to jako lehce slabší rozjezd, pořád zbývá dalších devět dílů, ve kterých, doufám, Tom Holland potvrdí, že umí zahrát roli nejen v zábavních akčňácích. ()