Kariéristka, která má strach ze psů, musí do Krakova, aby zabojovala o svoje místo. Šarmantní vdovec, na kterého tam narazí, má ale kromě syna taky čtyřnohého společníka. (Netflix)

oveckaoa

Tohle je film někde na Prima Love nebo Hallmark vedle těch sraček od Rosemunde Pilcher ne na Netflix jelikož je to těžce průměrné. Magda čeká na povýšení , ale omylem zraní šéfčina psa tak ji šéfka nepovýší Magda se naštve a jde na jezevčíckou přehlídku psů kde kdysi ten zraněný pes startoval   a nevyhrál jich zdiskreditovat. Ubytuje se u svobodného chlápka s klukem a zamiluje se do něho pak se to provalí a ona přemýšlí jestli vzít zpět to povýšení nebo jít k tomu chlápkovi. Zabíjí to délka skoro 2 hodiny pocitově to má tak 4  z nichž hodina by mohla jít klidně pryč a nic by se nestalo i herci jsou průměrní a kromě Magdy nikdo nezaujme.  P.s. Netflix musí mít nějaké kvóty na homosexuály a menšiny jelikož tam opět narval homosexuála 40 procent ()

asirtes

Veľká škoda. Krakov je nádherné historické mesto, poľskí filmári jeho potenciál však nevyužili. Napríklad krakovské nábrežie je miestami skvostne romantické, najmä večer, a venovali mu jeden sekundový letmý denný rutinný záber z diaľky. Nehovoriac o historických pamiatkach, ktoré takmer úplne absentovali v rámci nejakej atmosféry mesta, do ktorého je príbeh zasadený. Takže Krakov tu nehrá. Ale ok. Čo tam máme dalej. Podobne to dopadlo s romantikou, ktorá je takmer výlučne na stereotypoch a tisícky krát opakovaných klišé zo stoviek iných filmov, pričom v drvivej väčšine z nich, je spracovanie originálnejšie, intuitívnejšie, premyslenejšie etc. Dostali sme teda povrchnú romantiku, ťažko uveriteľnú a neistú, bez hlbšieho nadšenia a emócií. A bez výraznejšieho humoru. Ked v romantickej komédii takmer absentuje romantika aj humor, tak je ťažko nazvať mi takýto počin romantickou komédiou a zostane vlastne iba akási kostra, ohlodaná na kosť, na kostrč zo spomínaných klišé a stereotypov. To fakt nepoteší. Zostala nám teda akási oholená sociálna dráma, kde môžete sledovať sociálne návyky istej časti spoločnosti, ktorá možno existuje, ale skôr asi len ako prototyp na scenáristickom "papieri" a v realite by ste ju v plnej miere hľadali naozaj ťažko. Asi ako Barbie a Kena. Dostávame teda nejaký nezaujímavý teoretický koncept, čo môže byť eventuálne zaujímavý pre násťročné publikum, ktoré nevidelo už vyššie spomínané stovky až tisíce filmov, kde sú podobné alebo rovnaké myšlienky a situácie spracované minimálne intenzívnejšie, ak rovno nie objektívne lepšie. Obávam sa však tak trochu o duševné zdravie týchto tínedžerov, aby naplno nevdýchli tento iluzórny svet a nenarazili príliš tvrdo, trebárs ako Tom z 500 dní se Summer (2009), resp. scenárista Scott Neustadter, ktorý tento efekt zažil na vlastnej koži a veľmi vtipne ho popísal úvodom onoho spektáklu, práve cez postavu Toma. Takmer všetko je v Parada serc predvídateľné až všedné, tak zostáva už iba istá sympatičnosť, ktorou snímok jemne na pozadí oplýva. ()

Kropajda1

Příjemný rodinný film o holce z Varšavy, která dělá kariéru a nešťastnou náhodou přijde v jeden den o místo i o přítele. Magda je přepečlivá a plánuje vše předem. Když její plány krachnou, začne vymýšlet, jak věc napravit. Nové plány ji přivedou do poklidného městečka, kde lidé na nic nespěchají a také ke vdovci se synem. Magda musí překonat strach ze psů, který ji pronásleduje celý život a trochu přehodnotit svůj vztah k životu. Šarmantní vdovec ji v tom pomůže. ()

BOURQUE

Jednoduchý a nekomplikovaný (odpočinkový) romantický film z Poľska. Z hľadiska témy a koncepcii je to klasická vec, ale to európske prostredie a herci/herečky dávajú lepší výsledný obraz, ako nejaký, až príliš idealizovaný svet od Hallmarku. Plus malý bod za milého a šikovného jazvečíka. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Heywood

100% za ukázku debility, která je v ČR úplně stejná. Ta romantika je totiž úplně vedlejší, (ta TV je také ukázka stejného českého hnusu) a pokud to někdo chápeme správně, že ani Polsko ani ČR nejsou právním státem, tak je to OK. A nyní k filmu: Chlapeček s účesem Sám doma 3 je debilní. Tatíček vidící synka jako tříletého je idiot. Ona to má být legrace? A v čem? Tatík má 127 m2 byt v Krakově v centru ještě s pokojem 22m2, tak to měli v Moskvě špičkoví agenti KGB. Ona je nehezká, chorobně plánující a milence vidí jako kus (tak jí také zahýbá). Proč by taková kráva měla být kladnou hrdinkou? 100% za trvale nesmyslná hodnocení na ČSFD, která se tu vyskytují. Pamatujete Rudyho Kovandu v Brna? Obecní blázen na 3 místě Zlatého Slavíka (než to bolševici zjistili a zrušili?) Tak mi připadá v poslední době hodnocení na ČSFD. 100% za píčovinu? A proč ne?, že? ()