Jaká je budoucnost

(epizóda)
  • USA Fashion
USA, 2022, 23 min

Jurnee Smollett (rozprávač)

Návrháři a výzkumníci se zaměří na módu na jedno použití a proberou možnosti kompostování oděvů, které spojují jedinečný styl s udržitelností. (Netflix)

Trevor

Priemerný juesesák si v roku 2020 kúpil 67 kúskov oblečenia, v roku 1980 12 za rok...ja tak 12 za štyri roky a okolie na do mnou neohŕňa nosom, nevyhadzujú má z dopravných prostriedkov, čakární či reštaurácii a kín, skrátka nepotrebujem tričko Versace aby každý vedel že si môže z jeho značkovým oblečením ísť matere do pitche... :-D. Ľudí neposudzujem podľa obalu  pri pohľade na dnešnú mladú zdegeneráciu, ktorá odsudzuje rovesníkov lebo nezadrbal na labky tenisky Vans sa človeku chce plakať, ale je nás čím menej a tak rozhodne pokus vedcov o lepšiu recykláciu oblečenia treba len a len oceniť. A ak by sa dalo vyrobiť 3D oblečenie, ktoré by s človekom rástlo to by bolo ešte viac super, to by mi tri tričká vystačili na celý život :-D. Po dvoch epizódach séria prvá v ktorej snaha vedcov nie je zbytočná a ktorá konečne kritizuje amerického Boha dolár a konzumnú spoločnosť. ()