sator

1. Příběhy modrého telefonu - Docela malinký pes   2. Příběhy modrého telefonu - Staré vrány   3. Příběhy modrého telefonu - Nevím a nepamatuji se   4. Příběhy modrého telefonu - O džbánu a Šobidánech   5. Příběhy modrého telefonu - Ty s námi nechoď   6. Příběhy modrého telefonu - Maska   7. Příběhy modrého telefonu - Vázička   8. Příběhy modrého telefonu - Almara   9. Příběhy modrého telefonu - Ta s bílou čepicí 10. Příběhy modrého telefonu - Udavačka 11. Příběhy modrého telefonu - Klukovina 12. Příběhy modrého telefonu - Už nejsem jedináček 13. Příběhy modrého telefonu - Únos 14. Příběhy modrého telefonu - Mám slabost pro hrací skříň 15. Příběhy modrého telefonu - Začnem jinak 16. Příběhy modrého telefonu - Poklad 17. Příběhy modrého telefonu - Panenka 18. Příběhy modrého telefonu - Herečka 19. Příběhy modrého telefonu - Puška 20. Příběhy modrého telefonu - Káva 21. Příběhy modrého telefonu - Jsem vůbec normální 22. Příběhy modrého telefonu - Já snad tu čtyřku nepřežiju 23. Příběhy modrého telefonu - Modrý telefon 24. Příběhy modrého telefonu - Houpačky 25. Příběhy modrého telefonu - Přeháňka a občas duha 26. Příběhy modrého telefonu - Sousedka 27. Příběhy modrého telefonu - Únos 28. Příběhy modrého telefonu - Co je psáno, je dáno ()