Pouto

• Južná Kórea Link: Eat, Love, Die (viac)
Dráma / Romantický / Fantasy / Mysteriózny
Južná Kórea, 2022, 18 h 13 min (Minutáž: 63–75 min)

Mysteriózní fantasy drama o muži a ženě, kteří pociťují stejné emoce.  Gye-hoon Eun (Jin-goo Yeo) je šéfkuchařem v restauraci nacházející se ve městě, ve kterém před 20 lety zmizela jeho sestra dvojče. Často se mu stává, že během dne zažívá náhodné a naprosto neočekávané emoce – z ničeho nic začne brečet nebo se hystericky smát. Ukáže se, že tyto emoce nejsou jeho vlastní, ale náleží ženě jménem Dahyun Noh (Ga-young Moon). (mikki089)

Vavča

Moon Ga Young opět zase jednou v roli clumsy girl too cute to be angry.  Yeo Jin Goo jako přísný a profesionální kuchař zjišťuje, že jeho dny plynoucí v kulinářském perfekcionismu jsou u konce. Ze začátku jsem byl nadšen, oba hlavní herci velmi dobří ve svých rolích, námět sliboval trochu tajemna, pátrání v minulosti, menší množství komedie a výhledově romanci. První dva díly se zdálo, že ten formát bude fungovat bezchybně, prekérní situace dávaly tušit, že hlavní hrdinové budou mít, co dělat, aby ze všeho vybruslili. Příběh se rozvijí a představuje svérázné charaktery maloměsta, rozhodně mi to přišlo sympatické. Napětí se však časem začalo ztrácet po dílu 12, romance byla podávána po malých dávkách a hlavní pár spolu skončil tak nějak přirozeně, organicky bez nějakých scénáristických šíleností. Prostě jeden z těch seriálů, kde děj seriálů stačil na 12 dílů a nikoliv 16. Kvůli hlavní dvojce dávám lepší průměr a budu doufat v lepší tituly příště. ()

mikki089

Začátek byl dobrý a dost toho sliboval. Po několika epizodách to ale začalo být příliš nudné a zdlouhavé. Pokus o melodrama s přehnaným používáním smutných písní a dlouhých záběrů na plačící/smutné lidi začal být ke konci otravný. Děj byl na 16dílný seriál příliš jednoduchý. 12 epizod by stačilo. Byly epizody, které byly tak zbytečné, že si je ani nepamatuji. Příliš mnoho vedlejších příběhů a nudných dialogů, jen aby bylo možné vytvořit 16dílné drama. Nápad dobrý, ale podle mě špatně sepsaný a provedený. Celkově vzato je to celkem přijatelná podívaná. Příběh zhruba v polovině začne nudit a je průměrný, ale dá se koukat. ()

skorpik42

Tešila som sa na tento seriál, mňa nesklamal, chémia medzi hlavnými postavami bola príjemná, aj napätia bolo pre mňa tak akurát, jediné, čo mi vadilo bolo ku koncu prehnane naťahovanie, inak odporúčam. ()