John se vrací domů z Vietnamu, ale v důsledku záhadného setkání se vydává na novou misi, jejímž cílem je prozkoumat otcovu minulost. Během cesty potkává mladou lovkyni démonů, která také hledá odpovědi na otázky ohledně zmizení jejího vlastního otce. (HBO Max)

MsUtahraptor odpad!

Po nějakých dvanácti sériích původního Supernatural bych nečekala, že může být hůř, ale tady máme spin-off (opět) přepisující sled událostí, jako stvořený k vyvrácení mé mylné domněnky... ()

Astaroth12

Tak videl som všetky serie hrozby z temnôt a tak som bol trocha zvedavý i na tento počin. Dean sa s mladou Mary stretol asi dvakrát pri prechádzke do minulosti. Tam sa mi zdala sympatickejšia, ako tato predstaviteľka mladej Mary, ale to je len môj pocit. Príbeh nemá zase čim prekvapiť. Lebo v lovcoch sa hľadal na začiatku John a tu zase Samual Campbell, otec Mary. Najviac ma, ale prekvapilo, že hned od začiatku je tu zmienka o strážcoch slova. V lovcoch sa riešili oveľa neskôr a tu hned v pilotnom diely, zaujímavé. Je to ako by som pozeral Indiana Jonesa, ktorý spojil svoje sily s Larou Croft. Pekný vizual i prevedenie, ale nato, že som videl všetky serie lovci duchov, je to len vata. Na začiatok slabé 3* ()

WincKruspe

Meg je sice roztomilá, ale to je tak všechno. Obávám se, že po 15-ti letech Supernatural už tohle pokračování nemá co nabídnout. Bude to jen další "teen upíří" seriál pro puberťáky, kde se pořád je kecá a nikomu nic nestane, teda až na poslední díl (pozor spoiler! :D) ()

petopetovic

Supernatural jeden z mých nej seriálů na který se vždy rád podívám znovu. Od doby kdy producenti uvedli že se chystá tento prequel čekalo mne spoustu bezesných nocí, kdy jsem přemýšlel nad tím proč?. Máme za sebou již několik epizod a já se ptám stále. Jasně je tu další dojná kráva, na které studio bude jistě nějaký čas dost vydělávat, ale opět proč... Dal jsem tomu šanci a jelikož nerad odcházím od seriálů, které ještě neskončili zůstanu i při tomto, i když mne opravdu nebaví. Jen čekám jestli se objeví pověstné světýlko naděje, při kterém si pak budu moci říct, já se spletl a byl jsem hlupák, ale obávám se že se tak nestane zatím bohužel slabé 3/10 ()

helraiser

No ouou ve všech ohledech horší než původní Supernatural, dějová linka nic moc a nacpat sem strážce slova byl do nebe volající nesmysl. Kdo viděl původní seriál tak bude nasrán, kdo neviděl, tak se možná nebude nudit a dá to. Za mě osobně úvodní díl dost bída, ale uvidíme kam se to posune, v každém případě sledovat budu dál i když nic moc od seriálu neočekávám. Ta zubatá potvora byla fajn. ()