Spencer a Alexandra cestujú domov; Banner a Whitfield spriadajú plány na ovládnutie údolia. (SkyShowtime)

fabecc1222

Tohle je jednoznačně zatím nejlepší díl. Celý díl mi hodn atmosférou připomínal předchozí sérii 1883. Opět tu vidíme to znázornění odcházení starých věcí, pořádků názorů a nástup nové doby (plyn, elektřina...). Tohle předávání generací mě baví zatím úplně nejvíc. Něco jako v Tenkrát na západě, kde vidíme kontrast starých kovbojů a nových obchodních magnátů. Ještě lepší byla ale (stále) Africká linka. Lodě duchů, to je něco, o čem jsem neměl vůbec tušení, že existovalo. Každopádně scéna s ní měla mnohem lepší atmosféru, než třeba celé Dark dohromady. ()

ledzepfan

Super. Čekal jsem, že na začátku dílu Spencer zaklepe na dveře ranče (protože tak by to prostě dnes asi natočil každý), ale Sheridan nespěchá a klidně vsune velké mezidobrodružství tam kde by to jiní užuž skoro směřovali k finále. Jak to tak tady čtu, tak to většinu lidí spíš sere, ale mě to sedí. Intenzitu si to drží, všechny dějové linky mě baví a jsem okouzlen Alex (to je fakt ženská do nepohody). ()

William_

Po předešlém díle který považuji asi za ten nejlepší je tu další nadstandartní. Ano, po prvních 3 epizodách, které bys se dle mého daly smrsknout do jedné, se seriál konečně více věnuje postavám a umožňuje divákům je pochopit a soucítit s nimi. I děj v Africe mi už nevadí, protože to konečně nevypadá jako telenovela, ale jako seriál od Sheridana. ()

warrenur

Aky mili pastieri bozi. :D Kolkym spiatocnickym predstavitelom "matky cirkvi" pri sledovani tejto epizody inkriminovane sceny sposobovali motyliky v trieslach a tuzbu za mocou v tych casoch? Potesila dalsia herecka osobnost, vynikajuci Peter Stormare v ulohe kapitana remorkera. Predpokladam, ze twist v zavere nebude "definitivny". 70% ()