Amerika hledá topmodelku

Ken Mok

Scenár:

Kenya Barris

Účinkujú:

Tyra Banks, Dita Von Teese, Atoosa Rubenstein, Katie Cleary, Janice Dickinson, Dylan Ramsey, Erika Heynatz, Ryan Hansen, Nicole Richie, Bill Maher (viac)

Jedna z nejpopularnějších modelingových reality show. Supermodelka Tyra Banks hledá topmodelku. Z několika tisíc dívek jich bylo porotou vybráno 10, které budou po celých 8 týdnu ubytované v luxusním hotelu. Každé kolo budou modelky muset splnit úkol a na konci každého dílu jednu dívku porota vyloučí. (oficiálny text distribútora)

Garson

Tenhle pořad se mi velmi líbí a je škoda že to někdo neokopíroval i v ČR,aby se mohlo zvednout sebevědomí českým holkám které si nevěří.Je zajímavé jak v tomto pořadu září holky které by v naší republice byly pokládány za naprosto tuctové,ale to jsou Spojené státy,tam tleskají všemu nad čím bych zde kroutil hlavou.Amerika hledá topmodelku,televizní pořad který stvořila Tyra Banks,která dokáže holky povzbudit a jako mávnutím proutku je pak hned poslat domů,ale takový je modelingový průmysl,jako jízda na horské dráze. ()

dvopet odpad!

V záplavě koncentrované hlouposti téhle show, porotců, výběru úkolů, hodnocení etc. etc. je nejdůležitější pojmenovat jeden faktor. A to sice, že tenhle pořad (a jemu podobné) je koncipován tak, že vytváří v divácích pocit - v tomto případě v mladých dívkách - že za tím co tahle show nabízí, by měli směřovat a pídit se. Že jim vlastně dává životní/profesní perspektivu, která když ovšem nebude tímto způsobem naplněna, vše se hroutí. Jakkoliv nechci apriori podceňovat lidskou společnost, obávám se, že značná její část falešnost a lživost téhle domněnky neumí prohlédnout. V čemž vlastně spočívá největší - nebojím se říct - nebezpečí těchto Tv show. ()

OG_Swifty

Pro lidi, zajímající se o modeling jako takový, je to asi nejlepší "reality show" na trhu... pro ostatní lidi je to jenom pohled na blbé pipky, které řeší absolutní píčoviny, kterým nerozumí :) První 4 serie mě velmi bavily, potom jsem to přestal sledovat, protože mi to přišlo to samé (ačkoliv není, ale nejsem hold ten typ) ()

Brinkley

Tak ani nevím, jak mám tuhle absurdní komedii ohodnotit, osciluji mezi odpadem a pěti hvězdičkami. Přiznávám, tomuto pořadu jsem na čas propadla, ne však z těch důvodů, jak si afektovaná hrošice Tyra Banks představovala. Šlo o nakoukání do americké kultury z pohledu Evropana; do absurdního načinčaného mikrosvěta, kde jsou systematicky psychicky odstřelovány hezké nebo průměrné mladičké hysterky, jež se tomu dobrovolně a s nadšením podvolují. Připadala jsem si jako člověk , který pod mikroskopem zkoumá odlišný živočišný druh. ()

Doudis19

Hlavním kouzlem téhle nabubřelé reality show je fakt, že celé prostředí modelinku je normálnímu člověku nutně jednou velkou, připitomělou atrakcí. 4%-ní návrháři, střed vesmíru Tyra Banks a neuvěřitelně vymaštěné soutěžící jsou nepřetržitým zdrojem nechtěně absurdního humoru, který po Přemku Podlahovi pravidelně zpříjemňuje sobotní poobědový relax. ()

• V několika řadách se v úloze porotkyně objevila česká modelka Pavlína Pořízková. (ČSFD)
  • Tyra Banks projekt vymyslela a zároveň je jeho moderátorkou a porotkyní. (ČSFD)