Amerika hledá topmodelku

Ken Mok

Scenár:

Kenya Barris

Účinkujú:

Tyra Banks, Dita Von Teese, Atoosa Rubenstein, Katie Cleary, Janice Dickinson, Dylan Ramsey, Erika Heynatz, Ryan Hansen, Nicole Richie, Bill Maher (viac)

Jedna z nejpopularnějších modelingových reality show. Supermodelka Tyra Banks hledá topmodelku. Z několika tisíc dívek jich bylo porotou vybráno 10, které budou po celých 8 týdnu ubytované v luxusním hotelu. Každé kolo budou modelky muset splnit úkol a na konci každého dílu jednu dívku porota vyloučí. (oficiálny text distribútora)

fixaman

Ať si ostatní říkají co chtějí.. Mě to prostě baví, viděl jsem všechny dosavadní řady a několik sérií britské mutace.. Nemůžete to prostě brát tak vážně.. Je to soutěž a možnost trochu nahlédnout do povrchního světa modelingu a do toho, jak tyhle holky skutečně věří, že jim to k něčemu pomůže.. Spíš z toho jen získají slušné portfolio pro běhání po agenturách.. Každopádně mi to přijde fajn a show je to zábavná. Rozhodně lepší než nějaká Miss.. A věřím, že i česká verze by měla slušnou sledovanost. ()

SiMMaS

Well. Ono to není tak strašné. Po tom, co jsem překonala prvotní šok, že něco takového existuje, se musím nerada přiznat, že mě to pohltilo. Je to fakt sranda a vždycky si najdu někoho, komu fandím a koho ráda nemám (yes, dívám se již na několikátou řadu). Kdyby to bylo tak hrozné, jak to tady všichni hodnotí, tak by to nebylo tak populární. Jsem zvědavá na českou verzi - to bude teprve sranda!:) Největší zabiják té americké je dabing. Tyra rozhodně nemá tak nepříjemný hlas! ()

dubinak

Tohle mě prostě vždycky chytne. Je to skvělá možnost jak u něčeho absolutně vypnout a nechat odpočívat mozkové buňky. Navíc mě baví sledovat to veškeré focení, kostýmy, líčení a proměny. Chápu, sledování téhle reality show vám nejspíš nedá absolutně nic, ale aspoň pro dámy, si myslím, že je to dobrá forma relaxace. ()

chrispe

Přiznávám bez mučení, že se na to v televizi dívám. Ano, většina děvčat nejsou žádné myslitelky (v jednom dílu, kdy - příští vítězka - prohlásí, že ptáci jsou slepí a proto vráží do oken... jsem já šla do kolen), ale přiznejme si, že ono to o tom, mít něco v hlavě nejspíš moc není. Co se týče poroty a Tyry Banks, tak jsou to podle mě pozéři největšího kalibru, ale evidentně z toho umí vytřískat hodně. Hodně mě baví, když předvádí modelkám různé druhy výrazů v obličeji a upozorňují, že tohle byla "vášeň" a tohle zase "porno", a já jen koukám a říkám si, že se tváří úplně stejně, akorát má jednou víc vyvalený oči. No jo, já tomu nejspíš nerozumím. Proč se ale dívám? Holt mě baví to závěrečný hodnocení a fotky, které během každého dílu vznikají. ()

halogenka

Vskutku brilantní reality show. Tyra Banksová jako dinosaurus dusá okolo více či méně krásných (zato vždycky hysterických a téměř bez výjimky tupých a s nulovou dávkou sebereflexe) děvčat, která se snaží procpat na přehlídková mola, to vše za hutných komentářů naprosto mimoňské poroty (tolik botoxu uvidíte snad jen na veletrhu klobás). Dívky se modlí ve skupině, aby bůh dal a staly se skvělými topmodelkami. Dívky odmítají pózovat nahé, protože jejich tělo je chrám. Do dalšího kola postupuje XL dívka, i když je jasné, že jde jen o politickou korektnost a nemá šanci vyhrát. Neustále někdo brečí. Vrchol všeho byl díl, kdy si jedna ze soutěžících přivedla svou lesbickou přítelkyni a ostatní soutěžící jí přikázaly, aby se ničeho v domě nedotýkala. Bůh žehnej Americe... Je to vážně vážně obrovská sranda, když se oprostíte od toho, jak děsivé to je. Po ničem jiném se pak nebudete cítit tak krásní, chytří a normální. ()

• Tyra Banks projekt vymyslela a zároveň je jeho moderátorkou a porotkyní. (ČSFD)
  • V několika řadách se v úloze porotkyně objevila česká modelka Pavlína Pořízková. (ČSFD)