Carmy a Richie zaisťujú občerstvenie na detskú oslavu narodenín. Tina a Sydney spolupracujú, zatiaľ čo Marcus robí šišky. (Disney+)

castor

Zatímco v podniku na sebe kolegové překvapivě nekřičí, duo Carmen a Richie zajišťuje občerstvení na dětskou narozeninovou oslavu. Xanax k potlačení úzkosti v ovocném koktejlu pobavil, ale jinak pořád nemám pocit, že jsem si k postavám našel alespoň úzkou cestičku. Sydney se dál pokouší vnést do absolutního chaosu nějaký systém, výrazně starší (a zkušenější) Tina nehodlá mladé pískle poslouchat. Nicméně její „přerod“ je jak z úplně jiného žánru. Jeremy Allen White jede na dřeň s emocemi. Svůdným půvabem jídla je fascinovaný. Kamera nejen jeho nachází v obtěžujících detailech, uspokojení z hotového jídla střídá frustrace i arogance, snáší urážky i sám je rozdává. ()

vydumnica

Epizóda má síce v názve Hot Dogs, ale je celá taká sladká, mňam🍩. Kamera je taká úžasná, že sa až človeku zachcievajú tie dobrotky😁. Prvé tri epizódy som videla už dávnejšie, zozačiatku som si ťažšie zvykala na pre mňa extrémne rýchly strih a rýchle tempo a rýchle dialógy, ale myslím, že už sa do toho dostávam a baví ma to. Herecké výkony sú skvelé, akoby som sledovala ozajstný personál skutočnej kuchyne. A ešte hudba je super. ()