Carmy sa zúčastní podujatia Al-Anon. Sydney má problémy získať si rešpekt personálu. (Disney+)

castor

„Čím víc o Michaelovi vím, tím míň ho chápu.“ Malý podnik v Chicagu. Něco mezi bistrem a restaurací. Zákazníci žádní kravaťáci. Žádná franšíza, ale podnik, který vedlo už několik generací. Carmen to nechce zabalit. Po starším bratrovi, bývalém majiteli, který spáchal sebevraždu, převzal finanční výkazy i dost toxický tým spolupracovníků. Každý byl totiž zvyklý dělat posledních pár let jen to své, na okolí se neohlížel, pomocnou ruku nenabídl... pro mnohé je nicméně tenhle chaos v určitém smyslu přirozeností. Kamera a střih jedou na maximum. ()

Martrix

Žádná změna ...humor mi moc nesedne, dramatická linka mě nezaujala ... . Je to kvalitní seriál, ale nejsem možná nejsem tak úplně cílovka. Nicméně Jeremy Allen White je vynikající, tak ještě mrknu. ()

LachtanShows

Postava Ayo Edebiri, která v poslední době získává jedno ocenění za druhým, se tu vtěluje do pozice hlavního šéfa a my můžeme bedlivě sledovat, co všechno tahle zodpovědnost obnáší. Jinak Medvěda miluju hlavně kvůli tomu preciznímu detailnímu záběrování. ()

muti

Ukričané, chaotické, predpokladám že je to zámer a časom sa to má vylepšovať ako aj vzťahy v kuchyni ale toľko času tomu nedám ()