Nečakaná inšpekcia hygieny odhalí praskliny v základoch reštaurácie. Carmy ide proti Richiemu. (Disney+)

castor

Ron z chicagské hygieny, na kterého byli zvyklí, zemřel. A přišla jeho kolegyně. A soudě podle minulého dílu to nevypadá, že by musela být úplně důsledná. Protože tenhle malý chicagský podnik je plný nezdravých návyků, za kterými stojí několik ztracených existencí. Snad jen cynická a ambiciózní kuchařka Sydney chce do absolutního chaosu vnést nějaký řád. Samozřejmě vedle nového šéfa Carmena, který se musí nejprve rozkoukat. Věčně oponující Richie se nám pak v autě „otevře“ a asi to má ukázat, že není takový kokot. Pořád je! ()

rasttea

Furt tomu ještě dávám šanci. Sleduju to jen kvůli J.A.W.... na to, že seriál sklízí ceny horem dolem celkem zklamání..... na to, že to má být i komediální seriál tu humor hledat jako jehlu v kupce sena. A že se seriál jmenuje Medvěd---- zatím divák nemá ponětí, proč, teda kromě první pár-sekundové sekvence. A tak nějak nevím, jestli mám jako divák ochotu sledovat tři série, abych ten důvod zjistila. A když tak nad tím přemýšlím, zda-li to ví vůbec tvůrci. ()

LachtanShows

Jeremy Allen White byl neskutečný sympaťák už v Shameless a zrovna u něj jsem ohromně rád, že se po 11 letech v tomhle seroši nemusíme loučit mimo jeho tamní postavy i s ním samotným, ba naopak. Medvěd ho totiž už teď katapultoval mezi herce, o nichž bude ještě pořádně slyšet a za to jsem extrémně vděčný. ()