Keď v Thajsku unesú Jessicu, dcéru bývalého agenta Jakea Hoppera, ktorá tam bola na dovolenke s priateľkou, jej otec netuší, že sa pred ním rozohrala nebezpečná hra plná intríg a surového násilia. Hopper odlieta do Bangkoku, kde požiada o pomoc svojich bývalých kolegov a spoločne sa vydávajú po stopách skupiny, o ktorej si myslia, že uniesla Jessicu a jej kamarátku. Pri pátraní a Jack dostane do centra súboja medzi skorumpovaným thajským generálom Jantapanom a gangom priekupníkov zbraní. Pomaly prichádza na to, že zle pochopil situáciu a dal sa zmanipulovať - on sám je obeťou a jeho dcéra slúži len ako návnada. (TV JOJ)

becki_tu

Neuvěřitelně pitomý film s ještě hloupějším scénářem, kterému se však nedá upřít jedna věc - zábavnost. A to hlavně díky naivitě a nešikovnosti režiséra, který z přemíry snahy o efektní akční nářez pravidelně sklouzával k sebeparodii a k nechtěnému zesměšnění. A vůbec největší úlet byl v samotném finále, kdy Steven "na dálku" odolával šamanovi a jeho voo-doo praktikám a zajímavá byla i scéna s rozstřelováním letícího šípu kulkami ze Stevenovy neomylné bouchačky. Co dodat? Snad jen popřát Stevenovi hodně dalších povedených kopů a doufat, že kvůli němu nebudou muset v budoucnu nasazovat na kameru zase o něco širokoúhlejší objektiv. ()

shantim

Seagal zde nic převratného nepředvádí a ještě jsem si musel navíc zvykat na jeho napuchlý otloustlý obličej. Ale co, nikdo nemůže zůstat věčně mladý a svěží jako Chuck Norris (toho to asi musí dost státta: lifting, barvení, ozdravné kožní kůry a možná tam hraje roli i nějaké to počítačové vylepšení). Nicméně i tak to Seagalovi pořád dobře kope a jednou rukou dokáže srazit dva padouchy najednou. O scénáři se nemá cenu zmiňovat, ten je až trapně jednoduchý a nic zajímavého nenabízí. 48% hvězdiček ()

Kaka

Opět další z šíleností made by Steven Seagal. Zpočátku to vypadá ještě vcelku cool. Východní prostředí je hezké a záběry na prosluněná velkoměsta jsou oku lahodící. Jenomže to nesmí dojít na akční scény, které jsou dost možná nejtragičtější, jaké jsem kdy ve filmu se Seagalem viděl. Neuvěřitelně trapné zpomalovačky, Steven už ani nepředvádí aikido. Už je to v podstatě směska všeho možného, jen aby to vypadalo co nejlépe. Ono je to bohužel přesně naopak. Hlavní vinu na tom nese pravděpodobně střihač, jehož neschopnost vtáhnout diváka alespoň trochu do jakéhokoliv souboje je skutečně do nebe volající. Ale i choreografie je tragická. Díry v ději a zbytečné množství postav, z nichž polovina zůstane v půli nedořešena a další a další kiksy. Od odpadu to zachránil snad jen konec. Parťák Stevena byl lepší a charismatičtější, než on sám. ()

Shit

Tak to Steven nakonec dokázal, ale musel to být asi ukrutná dřina, vždyť shodit dobrejch 40 kg nebude nic lehkýho, ale povedlo se a tak se konečně nemusíme dívat na kouli v županu, ale jen na opuchlej květák v kimonu. A tim se zvednul i muj dojem z filmu, ale musí se nechat, že až na opět totálně trapnej a ubohej děj se film docela poved, spousta soubojů, stříleček a dokonce se tady objevil i bulletime a kupodivu vypadal docela slušně, ale zase na druhou stranu koukat na nemotornýho Seagala v jednom záběru a v druhým vidět neskutečně rychlýho "Seagala" jak skáč dva metry do vzduchu a dělá neskutéčný kopy je docela síla, ale zase se musí nechat, že některý lehčí tríčky kdy se daj využívat jen ruce zvládnul sám, ale zase nesměly být moc rychlý, to pak byl zase radši záběr ze zadu nebo z dálky. Ale v porovnání se současnou tvorbou Stevena Seagala je tohle jeden z vůbec nejlepších filmů a totální úspěch ()

AdamesWWE

[8/10] Bohužiaľ Beštia odštartovala Štefanovu cestu na pulty DVD. Čo už.. Ale k filmu. Má klasický príbeh, ktorý mám rád a neomrzí ma - nájdenie unesenej dcéry. A k Seagalovi sa tento príbeh hodí, má dobrú úlohu a film je poriadne akčný, viac ako som čakal. Nepriatelia padajú po desiatkach, akcia je veľmi slušná, s jej spracovaním nemám problém, ale s obsahom trošku hej, miestami boli niektoré veci dosť prehnané. Ale inak sú súboje výborné, niektoré momenty aj správne nekompromisné. Podľa mňa je Beštia najlepší film so Seagalovom z novej DVD éry. Škoda, že s nasledujúci rokmi klesala úroveň jeho filmov, tento film nebol kvalitou nasledujúcich snímkov prekonaný, ale celkom dobrý je film Pomsta v mene syna(4*), inak považujem Seagalove nové filmy za slabý priemer, alebo podpriemer. Česť výnimkám. ()

• Během natáčení, 14.dubna 2003 zemřel Trevor Murray, který se na filmu podílel jako výrobní grafik. (Stocki)
  • Jake Hopper (Steven Seagal) má v některých záběrech splyhlé vlasy. Když ale s někým bojuje a kamera jej zabírá zezadu, jsou jeho vlasy čerstvě umyté a rozevláté. (Terva)
  • Natáčeno od 17.března 2003 v Thajsku, převážně pak v jeho hlavním městě, Bangkoku. (Stocki)